Muğla Dalaman Karaçalı'da 3+1 94 m2 Daire

Bankadan • 3 + 1 • 94m2

Özellikler

Tapu no 5398
Pafta 0
Ada 3001
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 18
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Karaçalı Mahallesi, Atatürk 4 Sokak, No:9 Kat:1 D:4 DALAMAN/MUĞLA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Muğla Fethiye D400 karayolundan Dalaman Havalimanına ve Dalaman merkeze ayrılan D555 yoluna girilir, Dalaman merkeze gelindiğinde soldaki Atatürk Caddesi `ne girilir, yaklaşık 350 m ilerden güneye Atatürk 4. Sokak ‘a girilir, yaklaşık 50 m ilerde solda söz konusu ana taşınmaza ulaşılmış olur. Taşınmaz Dalaman kent merkezinde yer almaktadır. Yakın çevresi

genellikle ana cadde üzeri ticari ve konut, iç parseller konut fonksiyonlu gelişmiştir. Genellikle orta düzey gelir seviyesine hitap eden ve tercih edilen bir bölgededir. Kentsel hizmet alanlarına, resmi kurumlara, Dalaman Belediyesi ve Dalaman Pazaryeri `ne yakın konumdadır. Dalaman Uluslararası Havalimanı `na mesafesi yaklaşık olarak 5,7 km `dir. Dalaman Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde kalmakta olup altyapı problemi bulunmamaktadır.


Özellikler: Taşınmazın bulunduğu binaya giriş Atatürk 4. Sokak 'ın yer aldığı batı cephesindedir. Binaya apartman girişinin de bulunduğu batı cepheden bakıldığında 1. katta sağ tarafta konumlanmakta olan 4 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre brüt 94 m2 alana sahiptir ve hol, salon, mutfak, 3 oda, banyo, wc ve brüt alana dahil edilmiş yaklaşık 4 m2 `lik balkondan oluşmaktadır. Taşınmazın içine girilemediğinden alan olarak uyumu incelenememiştir. Dıştan çıplak gözle yapılan incelemede bina ana kütlesiyle uyumlu olduğu, herhangi bir proje harici kapalı veya açık çıkması olmadığı gözlenmiştir. 

Not: NO:200­11­167­ Tarihi:20/11/2000 ­ yapı kullanım izin belgesi (iskanı) bulunmaktadır.