COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Yenişehir Manhattan Tower'da 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 236m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16228
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 236m2
Ada 6417
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 20
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 17

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

LİMONLUK MAH. 2413 SOK. MANHATTAN TOWER SİT. NO: 3 /KAT: 2,D:17 YENİŞEHİR / MERSİN

Uzman Görüşü

Taşınmazın site içerisinde yer alıyor olması, ulaşım imkânlarının kolaylığı, tercih edilen bölgede yer alması, site dahilinde açık otopark, çocuk oyun alanı ve açık yüzme havuzu bulunması, taşınmazın yakın çevresinde ‘İsmet İnönü Bulvarı, Hacı Zarife Çelebi Anadolu Lisesi, Yenişehir Belediyesi’ bulunması avantajıdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 17 bağımsız bölüm numaralı daire bina girişine göre sol tarafta konumludur. 4 oda, salon, mutfak, 3 banyo ve 3 balkondan oluşmaktadır. Mimari projesine göre 236 m2 alana sahiptir. 

Taşınmazın yer aldığı site bodrum + zemin + 20 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katında sığınak ve otopark, zemin katında bina girişi, 7si 1. normal kat ile bağlantılı 9 adet dükkan, 1. normal katında dükkan üst katları ve 2 dükkan bulunmaktadır,  2-5. normal katlarında 2 Şer Mesken, 6.-18. Normal Katlar arası 4 er adet mesken ve 19- 20. katlarında 4 Adet dubleks mesken bulunmaktadır. Toplam 72 Adet Bağımsız Bölüm Bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı site dahilinde açık otopark, çoçuk oyun alanı ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Ulaşım: Mersin ili, Yenişehir ilçesi Limonluk Morel Mahallesi, 2413 Sokak üzerinde konumlu 3 kapı nolu Manhattan Tower Apartmanı’nda konumlu 2.Kat 17 nolu meskendir. Çevresinde benzer tarzda meskenler bulunan taşınmaz minibüs yoluna cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde ‘İsmet İnönü Bulvarı, Hacı Zarife Çelebi Anadolu Lisesi, Yenişehir Belediyesi’ bulunmaktadır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.