Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mersin Yenişehir Gazi Mahallesi'nde 41 m2 Dükkan

Bankadan 41m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22022
Metre Kare:
41m2
Ada:
667
Parsel:
16
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
32
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
23/07/1990
Ruhsat Tarihi:
16/11/1989
Bağımsız Bölüm:
11
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

"Mersin İli, Yenişehir İlçesi, Gazi Mahallesi, 1303 Sokak, Çiçek Apt. Sit. No: 4A

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Mersin İli, Yenişehir İlçesi, Gazi Mahallesi, 1303. Sokak, Çiçek Apartmanı, No: 4/A adresinde yer almaktadır. İçinde bulunduğu ana gayrimenkul, 436,59 m2 alanlı arsa üzerinde, blok nizamda betonarme karkas sistemde bodrum + zemin + 4 katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Taşınmazın bodrum katında 4 adet işyeri, 1 adet depo bulunmaktadır. Zemin katında 2 adet mesken ve bina girişi bulunmaktadır. 4 normal katın her birinde ise 2 şer adet mesken bulunmakta olup binada toplam 15 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi, güney cepheden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi dış cepheli boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır.

40 / 1520 arsa paylı bodrum kat 11 no.lu b.b. : Taşınmaz Dükkan vasıflı olup mimari projesine göre brüt 41 m2 alanlıdır. Taşınmaz projesinde dükkan alanından oluşmaktadır.

Bodrum katta yer alan 11,12,13,14 ve 15 no.lu b.b. lerin tadilat projesindeki hali ile tek hacim kullanıldığı anlaşılmıştır. Tadilat projesi tapu müdürlüğüne tescil ettirilmemiştir. 
Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.