1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Yenişehir Florya Hills Sitesi'nde 4+1 177 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 177m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18178
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 177m2
Ada 5223
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm A-10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Batıkent Mahallesi 2681.Sokak Florya Hills Sitesi A blok No:18A Kat:5/10 Yenişehir/Mersin

Açıklama

Özellikler: Florya Hills Sitesi A blok 10 no'lu bağımsız bölüm 5. katta konumlu olup "Mesken" vasıflıdır. Binanın girişine göre, sağ cephede (kuzey-güney-batı cephe) konumlu mesken üç cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon, oda+ mutfak, wc, banyo, duş, giyinme odası, vestiyer odası, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 177 m2 kapalı alanlıdır.

Konu taşınmaz Mersin İli, Yenişehir İlçesi, Çiftlik Mahallesinde yer alan, 8.133,00 m2 yüz ölçümlü, 5223 ada 2 parsel üzerinde 4A yapı grubunda, A ve B olmak üzere 2 blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu A blok zemin + 11 normal kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın dişi dış cephe boyalıdır. Binaya ait 2 adet asansör bulunmaktadır. A bloğun zemin katında bina girişi, kapıcı dairesi, sığınak, ortak alanlar ve normal katların her birinde katta 2 mesken bulunmak üzere toplam 22 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Parsel içerisinde ortak kullanım alanı olarak açık yüzme havuzu, açık otopark ve peyzaj alanları bulunmaktadır. 

Ulaşım: Tarif olarak: 13. Cadde ile 26106.sokak kesişiminden sokak üzerinde yaklaşık 70 m güney yönde ilerlenir ve sola 2681.sokağa dönülür. Sokak üzerinde 60m ilerlendiğinde taşınmazın bulunduğu Florya Hills 1 Sitesine ulaşılır. Söz konusu taşınmaz site içerisinde A blok 5.katta bulunan 10 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Bölgeye ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Bölge konut alanı imarlı olup, ilçe çeperlerinde yer almaktadır. Bölgede yapılaşma zemin 10-15 katlı site tarzında yeni yapılar, 2-3 katlı 8-15 yıllık binalar ve boş arsalardan oluşmaktadır. Taşınmaz 13.Caddeye yaklaşık 130m mesafede konumlanmakta olup cadde üzerinde bölge halkının temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitli ölçekte ticari birimler, akaryakıt istasyonları ve 2. Derece ticaret merkezleri yer almaktadır. 

Not: Taşınmaz tapuda Çiftlik Mahallesi'nde kayıtlıdır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.