Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mersin Yeni Mahalle'de Hisseli 135 m2 Ara Kat Daire

Şirketten 3 + 1 135m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18757
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
135m2
Ada:
291
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
1/2
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
39
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
15.10.1985
Ruhsat Tarihi:
24.10.1983
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahalle, 5345.Sokak No:59, Kökmen Apartmanı, Kat:3 Daire 5, Akdeniz - Mersin

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, ara kat konumlu olması bulunduğu bölgede alt yapı hizmetlerinin tamamlanmış olması, yakın çevresinde, Çakmak Caddesi, Fasih Kayabalı Caddesi, Mersin Müftülüğü, Mersin Toros Devlet Hastanesi, eğitim-öğretim kurumları ve birçok ihtiyacı karşılayabilecek işletmeler yer alması, özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşımın sağlanması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz onaylı mimari projesine göre ana taşınmazın 3.katında, kuzey cepheden verilen bina girişine göre sol tarafta yer alan, kuzey-güney cepheli 5 bağımsız bölüm no.lu meskendir. Projesine göre 5 bağımsız bölüm nolu mesken 3.kata merdivenlerden ve asansörle çıkarken sağ tarafta konumludur. Taşınmaz, onaylı mimari projesine göre salon+yemek odası, 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 135 m2 kullanım alanına sahiptir. Dairenin 1/2 oranındaki hissesi satılıktır. 

Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul tapu kayıtlarında Mersin ili, Akdeniz ilçesi, Nusratiye Mahallesi'ne kayıtlı, 291 ada 9 parsel, 315,12 m² yüz ölçümüne sahip arsa üzerinde tek blok şeklinde, Z+6 katlı olarak inşa edilmiştir. Ana binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyası ile boyanmıştır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Taşınmaz tapuda Nusratiye Mahallesi'ne kayıtlıdır. 24.10.1983 tarihli yapı ruhsatı ve 15.10.1985 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Taşınmazın brüt kullanım alanı 135 m2'dir ve 1/2 hissesi satılıktır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.