1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Toroslar Osmaniye Mahallesi'nde 42 m2 Dükkan

Bankadan 42m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17010
Metre Kare 42m2
Ada 533
Parsel 484
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 11
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Osmaniye Mah. 81052 Sok. No:1 Hizmet Apt. K:Zemin 11 nolu İşyeri Toroslar/Mersin

Açıklama

Özellikler: 11 nolu İŞYERİ, binanın zemin katında bina kuzeydoğu giriş cephesine sol arka köşe tarafında konumlanmakta olup, mimari projesine göre yaklaşık brüt 42 m kullanım alanına sahiptir. Projesine göre zemin oturumdan oluşmakta olup, 2 adet ofis odası,1 adet wc, 1 hol alanı bulunmaktadır. Görsel vitrini cam doğramadır. Güneydoğu yönünden 81031 sokağa yaklaşık 5 metre vitrin cephesi bulunmaktadır. Hali hazırda ticari anlamda yap sat inşaat firması tabelası görülmektedir. Isınma klima ile sağlanmaktadır. TAŞINMAZIN TAPU VASFI İŞYERİDİR.

Taşınmazın yer aldığı parsel üzerinde 1 adet yapı bulunmaktadır. Yapı mimari projesine göre zemin + 4 normal kat olmak üzere 5 kattan oluşmaktadır. Binanın, zemin katında; bina ana girişi, 2 adet dükkân, 1 adet daire ve diğer 4 normal katın her bir katında 2'şer adet daire bulunmaktadır. Yapı bünyesinde 2 dükkân, 9 daire olmak üzere 11 bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi kuzeydoğu cepheden zemin kat seviyesinden 81052 sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camlı demir kapı doğramadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. 

Ulaşım: Mersin ili, Toroslar ilçesi, Osmaniye Mahallesi, 81052 Sokak üzerinde 1 kapı numaralı Hizmet Apartmanın Zemin katında yer alan 11 bağımsız bölüm nolu dükkandır. Taşınmazın konumlandığı bina; 81052 sokağa kuzeydoğu yönünden, 81031 sokağa güneydoğu yönünden cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde: 4-6 katlı, caddeye cepheli yapıların zemin katları işyeri, normal katları ise mesken olarak kullanılan betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkânları iyidir. Bölge Toroslar Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Akbelen Caddesine 50 m, TCK 5.Müdürlüğüne 400 m, Akbelen Şehir Mezarlığına 900m mesafede yer almaktadır.  

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.