1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Toroslar Selçuklular Mahallesi'nde 10 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 10m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18227
Metre Kare 10m2
Ada 4406
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 09/09/2014
Ruhsat Tarihi 17/07/2009
Bağımsız Bölüm A blok-10
Bulunduğu Kat -0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

SELÇUKLAR MAHALLESİ 90057 SOKAK A BLOK NO: 34AB TOROSLAR/MERSİN

Uzman Görüşü

90057 Sokak ile 90020 sokak kesişimi üzerinde konumlu binada, iskanlı olması, EKONOMİK DÜKKAN olması sebebiyle avantajlıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz,  A blok 10 no.lu iş yeri nitelikli bağımsız bölüm binanın zemin katında ve binaya 90057 sokaktan bakıldığında sağdan konuttan sonraki 1. dükkandır. İş yeri girişi kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Kullanım alanı onaylı mimari projesine göre brüt  14 m2 alanlı olarak planlı iken, 4 m2 alanın başka bir bağımsız bölüme terk edildiği öğrenilmiştir. Taşınmaz yasal ve mevcut durumda 10 m2 alanlı olarak kabul edilmiştir, onaylı mimari projesine göre bağımsız bölüm dükkan + Lavabo hacimli olarak planlı olup, 4.45 metre cephesi ve 3.4 m derinliği bulunmaktadır. Dışardan yapılan gözleme istinaden  10  nolu dükkan mimari projesinde güney cephede bulunan 8 ve 9 bb nolu dükkanlar ve binanın güneybatı köşesinde konumlu otopark alanı ile birlikte kullanımda olduğu tespit edilmiştir, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Ulaşım: Mersin İli, Toroslar İlçesi, Selçuklar Mahallesi 90057 Sokak A blok No: 34AB adresinde konumlu olup, 4406 ada 9 parsel üzerindeki ana gayrimenkuldeki, A blok Zemin kat, 10. bağımsız bölüm nolu iş yeri nitelikli taşınmazdır. Gayrimenkul Toroslar İlçe merkezine yakın uzaklıkta yer almakta olup, yakın çevresinde bilinen önemli referans noktaları; Kıbrıs İlkokulu, Mersin Eyüp Aygar Anadolu Lisesi, Çiftçiler Caddesidir. Gayrimenkule Mersinli Ahmet Bulvarı güzergahında işleyen toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür.

Not: Taşınmaz tapuda Osmaniye Mahallesi'nde kayıtlıdır. 09.09.2014 tarihli  yapı kullanma izin belgesi (iskanı) ve  17.07.2009 tarihli yeni yapı ruhsatı vardır.  1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı kapsamında ayrık nizam 4 katlı konut alanında kalmaktadır. Dışardan yapılan gözleme istinaden  10  nolu dükkan mimari projesinde güney cephede bulunan 8 ve 9 bb nolu dükkanlar ve binanın güneybatı köşesinde konumlu otopark alanı ile birlikte kullanımda olduğu tespit edilmiştir, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 


,

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.