COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Toroslar Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 86m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14029
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 86m2
Ada 4549
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 23/10/2013
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Toroslar Mahallesi 92047 Sokak no:7 Seçil Apt. Mesken: Zemin kat D:1 Dükkan: Zemin Kat no:9 Toroslar / MERSİN

Açıklama

Okan Merzeci Bulvarı'na yakın konumda, ulaşımı rahat, 86 m2 DÜZ GİRİŞ DAİRE

Özellikler: Taşınmaz zemin katta yer alan, bina girişine göre arka cephede kalan 1 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Onaylı mimari projesine göre salon, 3 oda, 1 mutfak, banyo, tuvalet, antre, hol hacimlerinden oluşmakta brüt: 73 m2 alana sahiptir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmaza, proje harici olarak yaklaşık 13 m2 alanlı balkon inşa edilmiştir. Mahallinde ise 2+1 olduğu ve balkonda hasar olduğu öğrenilmiştir.

Taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz, Mersin ili Toroslar ilçesi Çavuşlu 4549 ada 12 parsel üzerinde, "arsa" vasıflı, 411 m2 yüzölçümlü, zemin ve 3 normal kattan oluşan binadır. Binanın girişi zemin kattan ve kuzeydoğu cephesinden sağlanmaktadır. Onaylı mimari projesine göre zemin katta 2 adet dükkan, bina girişi, 1 adet mesken, diğer normal katlarda; her katta 2'şer adet mesken olmak üzere toplamda 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyadır. Merdivenleri mermerdir. Bina dış kapısı demir doğramadır.

Bölgede elektrik, yol, su, doğalgaz alt yapısı tamamlanmıştır. Bölgede genel olarak konut fonksiyonlu gelişmekte olup, cadde ve bulvar üzerinde ticari amaçlı kullanım görülmektedir. Ticari olarak düşük yoğunlukta bir bölge olup, bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri, market, eczane, kafeterya, şeklinde esnaflar kısa uzunlukta mesafelerde bulunmaktadır. Bölgede genellikle 30 yaşında az katlı tek bloklu yapılardan ve çok katlı site özellikli yapılardan oluşmaktadır. Bölgedeki taşınmazların cadde, bulvar ve geniş yollarda zemin katlarının dükkan, üst katları mesken olarak, iç kesimlerde ise tamamı konut şeklindedir. Ayrık nizam yapılaşmanın daha hakim olduğu bölgede yapılaşma %90 a yakındır. Taşınmaza yakın sayılabilecek konumda Toroslar Kaymakamlığı ve Toroslar Belediyesi bulunmaktadır.

Ulaşım: Mersin merkezden Kuvai Milliye Caddesi üzerinden kuzeye 4 km devam edilir. Okan Merzeci Bulvarı'na gelindiğinde sağa dönülür. 600 metre ileride sola 207. Cadde'ye girilir. Sonrasında 250 metre ileride sağa 92047 Sokak'a girilir ve 200 metre ileride sağ taraftaki taşınmaza ulaşılır.

Not: 23/10/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapu kaydında Çavuşlu Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.