Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mersin Tarsus Şehitmustafa'da 17 m2 Hisseli Natamam Dükkan

Vakıftan 17m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
22765
Metre Kare:
17m2
Ada:
279
Parsel:
40
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
1/2
Bina Yaşı:
40
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
134
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Şehitmustafa Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:Z27 Tarsus - MERSİN

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul Mersin İli, Tarsus İlçesi, Şehit Mustafa Mahallesi 3501. Sokak, No:Z27 adresinde konumludur. Taşınmazların yer aldığı ana gayrimenkul; 279 ada 40 Nolu parselindeki 867 m2 alanlı arsa üzerinde 3B yapı sınıfında, bitişik nizamda, ticari lejantlı, betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Parsel üzerindeki ana gayrimenkul mimari projesine göre 2 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat olmak üzere 6 katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın; 2.bodrum katında 28 adet dükkan, 1.bodrum katında 18 adet dükkan, zemin katında 27 adet dükkan, birinci normal katta 31 dükkan, ikinci normal katta 30 adet dükkan, üçüncü normal kat mesken olarak gözükmektedir. Bina girişi zemin kattan yapılmaktadır.  Taşınmazın kat ve merdiven holleri bir kısmı mermer kaplama, diğer kısmı natamam vaziyettedir. Taşınmazın bulunduğu binanın dış cephesi natamam vaziyette olup boyalı değildir. 

İkinci katta bulunan 116, 131, 132, 133 ve 134 numaralı bağımsız bölümler natamam halde ve boştur. 134 numaralı bağımsız bölüm 17 m2’dir.

Taşınmaza ulaşım için şehrin ana arterlerinden biri olan Atatürk Caddesi üzerinden doğu yönde ilerlenirken 3510. sokağa doğru sağa dönülür. Yaklaşık 120 m sonra sol kolda bulunan 3501. sokağa dönülür. Taşınmaz yaklaşık 100 m sonra sol tarafta konumludur. Gayrimenkule Atatürk Bulvarı ve Cengiz Topel Caddesi güzergahında işleyen toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Taşınmaz okul, hastane, park, market gibi donatılara yakın konumdadır. Bölgede yol, elektrik, su, doğalgaz, kanalizasyon altyapıları tamamlanmış durumdadır. 

Not: Taşınmazın 1/2 'si satılıktır. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

KDV dahil %2,5 oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.