1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Tarsus Öğretmenler Mahallesi'nde 150 m2 İş Yeri

Bankadan 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18057
Metre Kare 150m2
Ada 133
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 23.08.2016
Ruhsat Tarihi 01.09.2015
Bağımsız Bölüm 9
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ÖĞRETMENLER MAHALLESİ 2907 SOKAK NO: 29/2A TARSUS/MERSİN

Açıklama

Özellikler: 9 bağımsız bölüm no.lu "İŞ YERİ" nitelikli taşınmaz binanın zemin katında kalmaktadır. Dükkan girişi kuzey cepheden 2907 sokak üzerinden sağlanmaktadır. 2907 Sokağa cephesi 14 metre ve 29014 sokağa cephesi 15,47 metredir. Kullanım alanı onaylı mimari projesine göre brüt 150 m2 alanlıdır. Onaylı mimari projesine göre bağımsız bölüm iş yeri ve wc hacimli olarak planlıdır. Taşınmazın dış cephesi cam kaplı olup alüminyum doğrama cam paneldir. 

Zemin kat 9 no.lu iş yeri nitelikli bağımsız bölümün bulunduğu bina; 499,73 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, 3B yapı sınıfında, betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre binanın bodrum katında; otopark, zemin katında; Bina girişi, enerji pano odası 1 adet iş yeri ve diğer normal katlarda, her katta 2 daire olacak şekilde binada toplam 9 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Açık ve kapalı otopark imkanı bulunan binada, ısınma ihtiyacı doğalgaz kombi sistemi ile karşılanacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Bina girişi onaylı mimari projesi ve yerinde zemin kattan ve kuzey doğu cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın içinde yer aldığı parselin çevresi duvar çit ile çevrili olup bahçe peyzaj çalışmaları tamamlanmıştır. Taşınmazın konumlu olduğu bina halihazırda bakımlı vaziyettedir.

Ulaşım: Taşınmaz Mersin İli, Tarsus İlçesi, Öğretmenler Mahallesi 2907 Sokak No: 29/2A adresinde konumlu olup, 133 ada 15 parsel üzerindeki ana gayrimenkuldeki, zemin kat 9. bağımsız bölüm nolu İş yeri nitelikli taşınmazdır. Gayrimenkul Tarsus İlçe merkezde yer almakta olup, yakın çevresinde bilinen önemli referans noktaları Ömer Sayar Hastanesi, Şelale Aile Sağlığı Merkezi, Tarsus Şehir Stadyumu, Tarsus Devlet Hastanesi, Tarsus Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesidir. Gayrimenkule konumlu olduğu 2907 Sokak güzergahında işleyen toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Taşınmaz okul, hastane, park, market gibi donatılara yakın konumdadır. Bölgede yol, elektrik, su, doğalgaz, kanalizasyon altyapıları tamamlanmış durumdadır. Gayrimenkulün bulunduğu bölge şehrin merkezi ve eski yerleşim yerlerinden biri olup gelişimini büyük oranda tamamlamıştır. Çevre genellikle eski yapılardan oluşmaktadır. Bölge genel olarak konut bölgesi olarak kesafet kazanmış olup, İkamet amaçlı gayrimenkuller şeklinde teşekkül göstermiştir. Ticari olarak orta yoğunlukta bir bölge olup, bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri, market, eczane, kafeterya, şeklinde esnaflar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgedeki binalar genel olarak; 5­30 yıllık olup, yakın çevresinde Z+1 ve Z+3 katlı yapılar bulunmaktadır. Zemin katları ve üst katları mesken olacak şekilde yapılandırılmışlardır. Ayrık nizam tarzı yapılaşmanın daha hakim olduğu bölgede binaların ortalama kat sayısı 4-­5 dir.

Not: 01.09.2015 tarihli Yeni Yapı Ruhsatı ve 23.08.2016 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskan) bulunmaktadır. Taşınmaz Öğretmenler Mahallesi'nde olup tapu kaydında Mithatpaşa Mahallesi'ndedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.