1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Mut Kürkçü Mahallesi'nde 15344 m2 Zeytin Bahçesi

Bankadan 15344m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16898
Metre Kare 15344m2
Ada 112
Parsel 685
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kürkçü Köyü, 112 Ada, 685 Parsel Kürkçü/Mut-Mersin

Açıklama

Özellikler: 112 Ada 685 parselde yer alan taşınmaz 15344,22 m2 alanlı olup Zeytin Bahçesi niteliklidir. Taşınmaz kuzeyden güneye doğru hafif eğimli ve kısmen engebeli arazi üzerinde konumlu olup. geometrik olarak amorf formdadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Parselin kadastral yol cephesi bulunmamakta olup tüm yönlerinden komşu parsellere cephelidir. Parsel üzerinde harap zeytin ağaçları ve çalılıklar bulunmakta olduğu görülmüştür. Bölge genelinde sulama probleminin bulunmaktadır. Bu nedenle KURU TARIM ARAZİSİ niteliğine sahiptir. 

Ulaşım: Kürkçü Köyü, 112 Ada, 685 Parsel Kürkçü/Mut-Mersin adresinde kayıtlıdır. Köy merkezine 3,10 km ve Mersin Karaman Yoluna 8,58 km mesafede yer almaktadır. İlçe Merkezinden Mersin Karaman Yoluna girilerek güneydoğu istikametli yaklaşık olarak 30 km ilerlenerek sol yönlü Kürkçü Mahalle yoluna dönülür. Asfalt yol üzerinde kuzey istikametli yaklaşık olarak 12 km ilerlenerek Kürkçü Mahalle Merkezine ulaşım sağlanmış olunur. 112 ada 685 nolu parsel mahalle merkezinin kuş uçuşu 3 km güneybatısında konumlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle zeytin bahçeleri ve orman arazileri bulunmaktadır. Bölge geneli sulu tarıma elverişli değildir. Parsel köy yerleşik alan sınırları içerisinde yer almamakta olup, köy içinde ise müstakil yapılar (betonarme, ahşap ve yığma) tercih edilmektedir. Bölge alt ve orta düzey gelir grubuna hitap etmektedir. Taşınmazın yaklaşık olarak 4 km yakınına kadar asfalt yol ile ulaşım mümkün olup geriye kalan kısım stabilize yoldur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.