1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Mezitli'de Natamam 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14014
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 763
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 9
Ruhsat Tarihi 13/05/2014
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mezitli Mahallesi 52162 Sokak Ali Mekiş Apartmanı B Blok kat:2 daire:4 /Mersin Mezitli

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 52162 Sokak üzerinden yapıya bakıldığında site girişi karşı tarafta yer almaktadır. Bina girişinden yapıya bakıldığında 4 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, 2. katta sol üst cephede yer almaktadır. Taşınmaz, 120 m2 olup; antre, 3 oda, mutfak, salon, 1 banyo,1 giyinme odası, 1 wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Belediye dosyasında yapılan incelemede ana taşınmaz %90 inşaat seviyeli olup, yapı denetim firması feshi ile inşaat devam etmemektedir. Bulunduğu binada 2 adet asansör ve 1 adet yangın merdiveni ve açık otopark bulunmaktadır. Site girişi 52162 Sokak üzerinden sağlanmakta olup bina girişi zemin kattan site içerisinden güney cepheden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Mersin İli, Mezitli İlçesi, Merkez Mahallesi, 52162 Sokak, Ali Mekiş Sitesi, Sit. B Blok Apt. No: 9B/4, B Blok, Kat: 2, D: 4 adresinde yer almakta olup, tapuda 3120.70 m2 yüzölçümlü,763 ada 2 parsel, üzerinde yer alan B Blok, 2. Katta konumlu 4 no`lu meskendir, taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden Zeytinlik Cadde üzerinden kuzey istikametine giderken, sola 52162 Sokağa dönülür ve 9B kapı numaralı taşınmaz solda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede genellikle konut amaçlı ve bodrum + zemin +10/15 normal katlı yapılar olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın devam etmekte olduğu bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Zeytinlik Caddesine yakın konumda olması sayesinde ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır.

Not: 19/11/2013 tarihli yapı ruhsatı ve 13/05/2014 tarihli tadilat yapı ruhsatı vardır.

 Kat irtifakı kurulmuş ancak ruhsat süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.