1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Hamam Mahallesi'nde Yola Cepheli 9 Dönüm Tarla

Bankadan 9748m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18671
Metre Kare 9748m2
Ada 230
Parsel 19
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hamam Mahallesi, İskan Mevkii, 230 Ada 19 Nolu Parsel Mut / Mersin

Uzman Görüşü

Taşınmazın güney ve batı cephesinden kadastral yola cepheli olması, Bağlı olduğu Hamam Mahallesi yerleşim alanına kuşbakışı yaklaşık 700 m mesafede bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

MERSİN HAMAM KÖYÜ'NDE 9 DÖNÜM YOLA CEPHELİ TARLA 

Özellikler: 230 Ada 19 Parseldeki Taşınmaz, 9.748,37 m2 yüzölçümüne sahip olup Tarla niteliğindedir. Taşınmaz yerinde bahçe niteliğinde kullanılmaktadır. Geometrik olarak amorf formda olup eğimli topoğrafik yapıdadır. Parsel paftasına göre güney ve batı cephesinden kadastral yola cephelidir. Kuzey cephesinden 18 ve 21 no.lu parsellere, doğu cephesinden ise 20 no.lu parsele cephelidir. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir yapı elamanı mevcut değildir. Parsel üzerinde kayısı ağaçları olduğu görülmüştür. Parsel üzerinde sulu tarım yapılmaktadır. Damlama sulama sistemi mevcuttur. Parsel tapu kayıtlarına göre tek hisselidir.

Taşınmaz ilçe kırsalında konumlu olup, yakın çevresinde mahalle yerleşim alanları dışında yapılaşma seyrektir. Bağlı olduğu Hamam Mahallesi yerleşim alanına kuşbakışı yaklaşık 700 m dir. Mut ilçesine yaklaşık 11 km mesafededir. Yakın çevresinde köy yerleşim alanları ve tarım arazileri yer almaktadır.

Not: Taşınmaz Tarla niteliğindedir. Paftasına göre güney ve batı cephesinden kadastral yola cephelidir.  Çevre Düzeni Planına göre Tarımsal Alanda kalmaktadır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.