COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Gülnar İlçesi Ilısu Mahallesi'nde İki Katlı Ev Elma Bahçesi ve Tarla

Şirketten 1 66m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Şirketten
Tapu no 14153
Oda Sayısı 1
Metre Kare 66m2
Ada 101
Parsel 461
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 24424

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ilısu Mahallesi, Taşbaşı Mevkii 101 ada 461 parsel Gülnar/Mersin

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; 101ada 461 parsel nolu 24.424,25 m² alana sahip “İki Katlı Kargir Ev, Elma Bahçesi ve Tarla” vasıflı parseldir. Konu parsel geometrik olarak amorf yapıda olup topografik olarak eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Talep isteği üzerine gözlem dışardan yapılmış olup parsel üzerinde muhtelif sayıda 15-20 yaşlarında elma, armut ve erik ağaçları ile kısmen çalılık ve orman ağaçlarının bulunduğu tespit edilmiştir. Ayrıca taşınmaz içerisinde cins tahsis tapulu olduğu düşünülen 66 m2 taban alanlı iki katlı toplam 132 m2 alanlı taş yapı bulunmaktadır. Yapının ruhsatı yoktur. Yapının çatı örtüsü bulunmakta olup, kapı ve pencere doğramaları ahşaptır. Yapının içine girilememiştir. Mahallen parsel sınırlarını belirleyen herhangi bir faktör bulunmamaktadır. Taşınmaz parsele ait herhangi bir sulama sistemi bulunmayıp, istenildiği takdirde sondajlama yöntemi ile elde edilebileceği öğrenilmiştir. Parselin batı cepheden yaklaşık 160 m kadastral yolu bulunmaktadır.

 Ulaşım: Mersin ili, Gülnar İlçesi, Ilısu Mahallesi, Taşbaşı Mevkii, 101 ada 461 parselde konumlu “İki Katlı Kargir Ev, Elma Bahçesi ve Tarla” vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın içinde bulunduğu bölge; Ermenek Gülnar yolu üzerinde bulunan Bardat Pazarının yaklaşık 7 km kuzeyinde; Köseçobanlı Köyünün 900 m kuzeyinde yer almaktadır. Bölgede yapılan gözlemlerde ve incelemelerde bölgede yapılaşmanın düşük olduğu, arazinin topografik yapısının eğimli olduğu mevcut boş arazilerin büyük bölümünün tarım amaçlı kullanıldığı öğrenilmiştir. Taşınmazın bulunduğu Ilısu Mahallesine ulaşım özel araçlar ile sağlanabilmekte olup, taşınmaza ulaşım parselin batı yönünde yer alan yol üzerinden sağlanmaktadır. 

Not: 1/1000 uygulama imar planı sınırları dışında kalan tarım alanında kalmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.