Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Mersin Anamur Toroslar Mahallesinde 3+1 133 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 133m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 8006
Pafta 2729EBEC
Ada 102
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm D 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mersin İli, Anamur İlçesi, Toroslar Mahallesi, 1002 Sokak, No: 2D, Elemanlar Sitesi, D blok, Zemin Kat BB. No: 1

Açıklama

Ulaşım: Alparslan Türkeş Bulvarı İle Anamur Ermenek Yolunun kesiştiği noktadan yaklaşık 550 m kuzey istikametinde gidilir, sonra sağa doğu istikametine dönülerek Ermenek yolu üzerinden 130 m gidilir, sola 1010 sokağa girilir, yaklaşık 40 m sonra sola dönülür, yaklaşık 10 m sonra konu taşınmazın bulunduğu siteye ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde Orman İşletme Müdürlüğü, Anamur İmam Hatip Lisesi, Anamur Halk Eğitim Merkezi bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge orta gelir düzeyince tercih edilmektedir. Toplu taşıma araçları yaklaşık 50 m uzakta bulunan Anamur Ermenek yolundan geçmektedir. Bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.


Özellikleri: Ana gayrimenkulün zemin katında ve kuzey­-güney­batı cephesinde, asansör çıkışına göre sol tarafta, bina girişine göre sağ tarafta bulunmaktadır. Meskenin onaylı projesine göre, ortak kullanım alanları hariç, 2 balkon alanı dahil alanı 133m² kullanım alanlıdır. Projesine göre, 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, 1 tuvalet, antre, koridor, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Dışarıdan görüldüğü kadarı ile balkonlarından biri pvc ile, diğeri ise cam balkon ile kapatılmıştır. iç tefrişat hakkında bilgi edinilememiştir.

Bina girişi zemin kattan ve site bahçesi içerisinden, Kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Site içerisinde otopark yer almaktadır. Bina dış cephesi 120 cm ye kadar seramik kaplama, üzeri akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Sitenin etrafı çevre duvarı ile çevrilidir. Sitenin doğu ve batıdan olmak üzere 2 adet girişi olup, site giriş kapısı yoktur.
Ana taşınmaz 4287,60 m2 alan üzerine kurulu 4 bloklu sitede yer almaktadır. D blok parselin en doğusunda yer almaktadır. D Blok B+Z+5 N.K olmak üzere toplam 7 katlı olup bodrum katta sığınak, kapıcı dairesi ve 12 adet kömürlük, zemin katta 2 adet daire ve apartman girişi ve 5 N.K ın her birinde 2'şerden 10 daire olmak üzere ana yapıda toplam 12 BB bulunmaktadır.

Not: 28.12.2009 tarih 54 sayılı D Bloğa ait yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.