COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Anamur Gercebahşiş Mahalles'inde Kagir Kahvehane ve Tarla

Şirketten 1 2460m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Şirketten
Tapu no 14200
Oda Sayısı 1
Metre Kare 2460m2
Ada 0
Parsel 32
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 2460

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Mersin İli, Anamur İlçesi, Gercebahşiş Mahallesi, Çamurlu Mevkii 32 parsel

Açıklama

Özellikler:Mersin İli, Anamur İlçesi, Gercebahşiş Mahallesi, Çamurlu Mevkii adresinde; tapuda Mersin İli, Anamur İlçesi, Gercebahşiş Mahallesi, Kanlıbahçe Mevkii, 2.460 m² yüzölçümlü 32 nolu parselde kayıtlı ‘’Kargir Kahvehane ve Tarla ’’ vasıflı taşınmazdır. Geometrik olarak Amorf formda taşınmaz az eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın kuzeyinden asfalt zeminli , Gercebahşiş Köy Yolu geçmektedir. Batı, güney ve doğu cephelerinde komşu parseller bulunmaktadır. Taşınmaz tapu kaydında tarla vasfında olup yerinde tespitte tamamlanan tek katlı kahvehane olduğu tespit edilmiştir. Cephe sınırları su kanalı ile çevrili olan taşınmazın kuzey cephesinden geçen asfalt yola yaklaşık 120 metre cephesi mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Anamur ilçesi merkezinde kuzey – doğu istikametinde devam eden Anamur Ermenek Yolu üzerinde yaklaşık 13 kilometre kadar ilerledikten sonra , Karalarbahşiş mahalle mevkiinden doğu istikametinde devam eden Gercebahşiş köy Yoluna girip yaklaşık 3 kilometre kadar ilerlenir. Taşınmaz doğu cephede sağ kol üzerindedir. Ulaşım belli saatlerde merkezden kalkan dolmuş ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Değerlemeye konu taşınmaz Gercebahşiş mahalle merkezinin kuş uçuşu 500 metre kuzeydoğusunda yer almaktadır. Konu taşınmaz kuzey cephesinde bir yerleşim mevcut olmamakla birlikte , batı cephede Karalarbahşiş , doğu cephede ise Çarıklar Mahalleleri yer almaktadır. 

 Not: Taşınmazın bağlı bulunduğu Anamur Belediyesi’nde yapılan incelemede, taşınmazın belediye sınırları içerisinde kaldığı, 1/1000 ve 1/5000 ölçekli imar plan kapsamı dışında olduğu 1/100.000 ölçekli imar planına göre tarım arazisi alanında kaldığı beyan edilmiştir.