COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Akdeniz Mahmudiye Mahallesi'nde 3+1 106 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 106m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16724
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 106m2
Ada 211
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 05.09.2018
Ruhsat Tarihi 12.08.2015
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mahmudiye Mah.4810 Sokak İnan İnşaat No: 13/2 Akdeniz/Mersin

Açıklama

Özellikler: 1. kat 2 numaralı bağımsız bölüm, projesine göre brüt 106 m2 alanlı olup, mesken vasıflıdır. Mesken projesine göre, salon, mutfak, 3 oda, banyo, antre, hol, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz bina girişine göre arka tarafta yer almakta olup tek yön kuzeybatı cephelidir. Taşınmazın projesinde bina ortak alanı olan ışıklık bölümünün (yaklaşık 6 m2) balkon kullanım alanına dahil edilmiştir.

Ana gayrimenkul 226 m2lik arsa üzerinde, betonarme karkas yapı cinsinde bitişik nizamda zemin+ 4 normal katlıdır. Projesine göre zemin katında apartman girişi ve 3 adet dükkan, normal katlarda 2şer daire olmak üzere bina 11 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Yapıya giriş zemin kattan ve kuzeydoğu cephesinden sağlanmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. Dış cepheleri dış cephe boyalıdır. Yapıda 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Zeytinlibahçe Caddesi ve Bahçeler Caddesi kesişim noktasında yer alan Mersin Adliye Sarayı önünden Zeytinlibahçe Caddesi üzerinde güney yönde 340 metre ilerlenir ve sağa 4813. sokağa dönülür. Sokak üzerinde 70 m ilerlenildiğinde taşınmazın içerisinde yer aldığı gayrimenkul 4810. Sokak kesişiminde sol kolda yer almaktadır.

Not: 12.08.2015 tarihli Yapı Ruhsatı ve 05.09.2018 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.