1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Akdeniz Hamidiye Mahallesi'nde 141 m2 Depo

Bankadan 141m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15155
Metre Kare 141m2
Ada 455
Parsel 190
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 34
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 18/11/1985

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hamidiye Mah. 4208 Sokak, No: 15 A, AKDENİZ / MERSİN (2215011202)

Uzman Görüşü

Silifke Caddesinde konumlu, limana ve İnönü Bulvarına çok yakın 141 m2 depo; ulaşım kolaylığı, tamamlanmış olması, bodrum kat olmasına rağmen  sokak üzerinden geçişinin bulunması avantajlarına sahiptir. 

Açıklama

Özellikler: 7 bağımsız bölüm numaralı "Depo" nitelikli taşınmaz yapının bodrum katında yer almaktadır. Taşınmaza giriş kapısı zemin kat seviyesinde sol taraftan bulunmakta olup katta tek bağımsız bölüm konumundadır. Bulunduğu kat itibari ile cepheleri tamamen kapalıdır. Taşınmaz onaylı projesine göre zemin katta doğu cepheden sağlanan giriş bölümünde yaklaşık 6m² alanlı olup bodrum kat depo hacmi 141 m² brüt kullanım alanlıdır. Depo girişi camlı demir kapıdır.

 Ulaşım: Hamidiye Mahallesi, 4208 Sokak, No:15, Tanış Apartmanı, Bodrum Kat /7 Akdeniz/Mersin açık posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için? Silifke Caddesi üzerinde doğu yönde ilerlenirken eski Tevfik Sırrı Gür Stadyumu geçildikten yaklaşık 400m kadar ilerledikten sonra sağ tarafa 4208 sokağa dönülür, sokak üzerinde güney yönde 100m kadar ilerledikten sonra sağ tarafta taşınmazın bulunduğu binaya ulaşım sağlanmış olur. Gayrimenkulün bulunduğu bölge 5­6 katlı ve zemin katları işyeri, normal katları konut kullanımlı 35­40 yıllık, kısmen 1­5 yıllık yapılardan oluşmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde eski Tevfik Sırrı Gür Stadyumu, Çamlıbel Kız Meslek Lisesi, Salim Yılmaz Anadolu Lisesi, Soğuksu Karakolu bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge yapılaşmanın yoğunlukta olduğu bir bölge olup, alt ve orta düzey gelir grubuna hitap etmektedir. Halkın temel ihtiyaçlarını karşılayabileceği dükkanlar ana arterler üzerinde mevcuttur. Silifke Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Bölgenin elektrik, su, kanalizasyon, doğalgaz alt yapısı tamamlanmıştır. Bölge 3. derece deprem bölgesi sınıflandırmasına tabidir.

 Not: 18/11/1985 tarihli Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.