COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Maslak Ayazağa Mahallesi'nde İskanlı Kiracılı 100m2 Dükkan

Şirketten 100m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14214
Metre Kare 100m2
Ada 1
Parsel 157
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 40
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat -4

Ödeme Detayları

KDV % 18
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Maslak Ayazağa Mahallesi, 1 Ada 157 Parsel

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, merkezi bir konumda olması, yüksek kira getirisinin olması taşınmazın avantajlarıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 4.Bodrum katta yer alan dükkan nitelikli 1 no'lu bağımsız bölüm Maslak Ayazağa Mahallesi 1 Ada 157 Parsel'de konumludur. Brüt 100 m2 kullanım alanına sahiptir. 

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Maslak Ayazağa Mahallesi, Anka Sokak üzerinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, bölgenin ana arterlerinden olan Ayazağa Kavşağı ile bağlantılı Akasya Sokak üzerinden Anka Sokak kullanılır.

Not: Taşınmazın kira getirisi aylık  8000+KDV'dir. Satış fiyatına KDV oranı dahil değildir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.