Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Tepebaşı Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23022
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
170m2
Ada:
165
Parsel:
21
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
13
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Tepebaşı Mahallesi 603. Sokak, No:5 D:2 Kızıltepe/MARDİN

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul; 4870,29 m2 yüzölçümlü, 1937 ada 27 nolu parsel üzerinde tek bloklu olarak projelendirilmiştir. Konu taşınmazın yer aldığı ana taşınmaz, bitişik nizam, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina; bodrum, zemin, asma ve 4 normal kat olmak üzere toplamda 6 katlıdır. Bodrum katında sığınak, kazan dairesi, 5 adet depo, zemin katta 7 adet dükkan ve 4 normal katın her birinde 2' şer mesken olmak üzere toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalı olup, balkon ve pencereler pvc mamulden balkon korkulukları alüminyum mamulden imal edilmiştir. Bina girişi projede ve mahallinde zemin kattan ve güney cephesinden sağlanmaktadır.

Konu taşınmaz mimari projesine göre 1.normal katta bina girişine göre sol arka ve yan tarafta konumlu olup 3 oda, salon, mutfak, antre, banyo wc, kiler ve 1 adet balkon bölümlerinden oluşmakta olup brüt 170 m2 dir. Taşınmazın projesi hilafında kiler mahallinin inşa edilmediği, antrenin kullanım alanına dahil edildiği, oturma odasının yaklaşık 2 m2lik kısmının lavabo-wc hacmine dahil edildiği, C3 ve E2 aksları üzerinde bulunan kolonların projesinde taşınmazın dışında kalmakta iken mahallinde kolonların taşınmazın içerisine dahil edildiği ve söz konusu aykırılık nedeniyle taşınmazda ~2 m2 lik büyüme yapıldığı belirtilmiştir.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.