Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Koçhisar'da 2 Katlı Bina

Sahibinden 196m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
23450
Metre Kare:
196m2
Ada:
406
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
1
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Fiziksel Durum:
İyi

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

KOÇHİSAR MAHALLESİ / 353 (Sokak) / NO: 9,9A MARDİN /KIZILTEPE

Açıklama

Özellikler: Mardin ili, Kızıltepe ilçesi, Koçhisar Mahallesi, 353. Sk. No: 9,9A adresinde konumlu iki katlı meskendir. 

Mevcut ve ruhsatsız İki Katlı Betonarme Müstakil Yapı, Mardin İli, Kızıltepe İlçesi, Koçhisar Mahallesin sınırları içerisinde, 196,39 m2 alanlı 406 ada 6 parsel üzerinde yer almaktadır. Taşınmaz geometrik olarak dikdörtgen bir formda, topoğrafik olarak ise düz bir arazi yüzeyine sahiptir. Mahallinde yapılan incelemelerde paftasına işli olmayan yapının kaçak olarak zemin kat ve 1. kat toplamda iki katlı olarak yapıldığı tespit edilmiştir. Kızıltepe Belediyesinde yapılan incelemesinde parsel üzerinde konumlu yapıya ait herhangi bir yapı ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi veya mimari projesinin bulunmadığı ve yapı için alınmış herhangi bir olumsuz karar bulunmadığı tespit edilmiştir. Kızıltepe kadastro Müdürlüğünde yapılan incelemede taşınmazın paftasına işli olmadığı anlaşılmıştır. Taşınmaz mahallinde iki katlı, kaçak olarak inşa edilmiş olup 2 adet meskenden oluşmaktadır. Toplamda 250 m2 ölçülmüştür. Mülk İşgalcilidir.

İmar Durumu ;

1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı kapsamında olup, yapılaşma koşulları, konut, 5 kat, bitişik nizam olarak belirlenmiştir.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.