0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Koçhisar Mahallesi'nde 778 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 778m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14975
Metre Kare:
778m2
Ada:
1305
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.35
Emsal:
1.05

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Koçhisar Mahallesi Köprübası mevki 1305 ada 6 Mardin/Kızıltepe

Uzman Görüşü

Taşınmazın merkezi konumlu olması, altyapı sorunu olmaması, yola cepheli köşe parsel olması ve imar planı dahilinde olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Mardin İli, Kızıltepe İlçesi, Koçhisar Mahallesi 1305 Ada, 6 nolu parselde bulunmaktadır. Konu taşınmaz Tandoğan Caddesine ~ 175 m , Mardin Caddesine ~ 1,65 km, Kızıltepe Merkeze ~ 1,5 km, Mardin Havalimanına ~ 5,3 km mesafede yer almaktadır. Bölgede yaygın olarak imarlı boş arsalar ve kargır yapılar mevcuttur. Sosyo kültürel ve sosyo ekonomik düzeyleri düşük ve orta olan kesimin yoğunlukta olduğu ve altyapı ile ilgili herhangi bir sorunun olmadığı gözlemlenmiştir. Konu taşınmazın yakınında; Kızıltepe Spor Lisesi, Mezopotamya Anadolu Lisesi, Koçhisar Ortaokulu bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Tandoğan Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanmaktadır.
Taşınmaz Mardin İli, Kızıltepe İlçesi, Koçhisar Mahallesi, , 6 parselde kayıtlı, 1305 ada, 778 m2 yüzölçümlü, 1305 Ada 6 Parsel : 17m. Güneyden, 26 m doğudan yola cepheli, 1305 ada 5 ve 6 parseller köşe parseldir. Taşınmazlar üzerinde herhangi bir yapı ya da yapılaşmaya engel teşkil edebilecek fiziksel bir unsur bulunmamaktadır. Parsel geometrik olarak dikdörtgen bir forma sahiptir, topoğrafik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Erikli Caddesi ile 15.Cadde kesişiminden 15. Cadde üzerinde batı yönde yaklaşık 480 m. ilerlendikten sonra sağa 578 Sokağa dönülür. Yolun sağında yaklaşık 140 m. ilerde konu parsele ulaşılır. 

Not: 1/1000 ölçekli uygulama imar planı dahilinde olup; 6 Nolu Parsel: Ayrık nizam 3 kata müsaadeli konut alanı lejantlı, taks;0,35, kaks: 1,05 ön bahçe 5m, arka bahçe 3 metre çekme olacak şekilde yapılaşma şartlarına sahiptir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.