Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Koçhisar Mahallesi'nde 61 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 61m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23366
Metre Kare:
61m2
Ada:
390
Parsel:
29
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
7
Isıtma Sistemi:
Kalorifer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
15
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Koçhisar Mah. 304 Sok. Özdemir Apt. No:13 Kat:Zemin D.No:13/E-13/C Kızıltepe /Mardin

Açıklama

Özellikler: ; Mardin İli Kızıltepe ilçe sınırları içerisindeki Koçhisar Mahallesi, 11. Cadde, Bina No:13, Kat: Zemin, 15 numaralı bağımsız bölümdür.  Konu taşınmazın bulunduğu bina, 780.24 m2 yüz ölçümüne sahip, 390 ada 29 parsel üzerinde, bitişik nizamda, 3/B yapı sınıfında ve betonarme karkas yapı tarzında 1 adet bina olarak inşa edilmiştir. Bina bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Bodrum katında, 4 adet dubleks meskene ait sandık odası, 6 adet dükkana ait depo ekleri, kazan dairesi, iaşe odası, su deposu, hidrofor odası, sığınak, Zemin katında, bina girişi, 2 adet mesken, 4 adet dubleks mesken, 6 adet depo eklentili dükkan, diğer normal katlarda 4`er adet mesken olmak üzere parselde toplam 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin katta kuzey cepheden sağlanmaktadır. Bina kuzey girişi projesinde ve yerinde zemin katta konumludur. Bina girişinde ferforje demir doğrama kapı mevcuttur. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır.

15 nolu bağımsız bölüm tapu kayıtlarında dubleks mesken niteliğinde olup yerinde depo eklentili dükkan niteliğindedir. Taşınmaz zemin katta konumlu olup 304 nolu sokaktan bakıldığında sağdan 3. Sırada konumlu dükkandır. Taşınmaz 3,32m vitrin genişliğinde, 8,44m derinliğinde 1 adet mutfak + oda, 1 adet banyo ve hol hacimlerinde brüt 28 m2 alanlı, bodrum katta 1 adet sandık odası hacminde brüt 33 m2 alanlı olmak üzere toplam brüt 61 m2 alanlıdır. Taşınmazın girişinde otomatik metal daraba mevcuttur. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazların konumlu olduğu binada elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcuttur.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.