0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Koçhisar Mahallesinde 4 Kat Konut İmarlı Arsa

Bankadan 797m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14977
Metre Kare:
797m2
Ada:
1305
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.35
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Koçhisar Mahallesi Köprübası mevki 1305 ada 5 Mardin/Kızıltepe

Uzman Görüşü

Taşınmazın merkezi konumlu olması, altyapı sorunu olmaması, yola cepheli köşe parsel olması ve imar planı dahilinde olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Mardin İli, Kızıltepe İlçesi, Koçhisar Mahallesi 1305 ada 5 parsel konumlu 797,94 m2 yüzölçümlü taşınmazdır. İmar yoluna kuzeyden yaklaşık 23.9 m. doğudan ise yaklaşık 34.5 m. cephelidir. Düz bir arazi yapısına sahip olup, geometrik olarak bir köşesi kırık dikdörtgen şekillidir. Taşınmaz 'arsa' vasfında olup, üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz batı ve güney cephelerinden komşu parseller, kuzey ve doğu yönlerden imar yoluna cepheli olup, sınırlarını belirleyici herhangi çit, duvar vs. bulunmamaktadır.

Taşınmazın bulunduğu parsel; 'konut alanı' içerisinde kalmakta olup, ayrık nizam, TAKS: 0.35, 4 kat yapılaşma koşullarındadır. Çekme mesafeleri; yoldan 5 m, komşu parsellerden 3 m olarak belirlenmiştir. 
İmar durum bilgisi ilgili belediyeden şifahi olarak alınmış olup, resmi imar çapının temin edilmesi faydalı olacaktır. 

Not: Taşınmaza ait güncel imar durumu hakkında ilgili belediyeden bilgi alınması önerilmektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.