0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Koçhisar Mahallesi'nde 3+1 200 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 200m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17109
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
200m2
Ada:
741
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
13
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
7

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Koçhisar Mahallesi Tandoğan caddesi Bina No:7 Kat: 2 D:7 Kızıltepe/Mardin

Uzman Görüşü

Taşınmazın Hastane caddesi üstünde konumlu olduğundan dolayı ulaşım imkânları iyi durumda olması, ilçenin en işlek ve ticari hareketliliğinin yoğun olduğu caddede konumlanması, çok sayıda okul, dershane, kamu kurumu binaları ile çok sayıda mağazaya yakınlığı avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 7 bağımsız bölüm numaralı mesken, projesinde ana gayrimenkulün 2. katında bina girişinin sol kolunda yer almaktadır. Konu 7 nolu gayrimenkul projesine göre, salon, 3 oda, mutfak, banyo, WC, antre, kiler ve 2 balkon Hacimlerinden oluşmakta olup toplam kapalı alanı brüt 200 m2 dir. 

Gayrimenkulün bulunduğu ana gayrimenkul 500,25 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde betonarme karkas yapı tarzında bodrum + zemin ve 7 normal kat olmak üzere toplam 9 kat olarak bitişik nizam inşa edilmiştir. Ana gayrimenkulün; 1. Bodrum katında sığınak ile 2 adet mesken, zemin katında 2 adet mesken, 7 normal katın her birinde 2'şer mesken olmak üzere toplamda 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesine uygun olarak zemin kattan sağlanmaktadır. Ana bina girişinde ve normal katlarda yerler, merdiven sahanlığı ve merdiven basamakları mermer kaplama, duvarlar yerden tavana kadar plastik boya yapılmıştır. Binada asansör bulunmakta olup merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi cam mozaik olup balkon ve pencere doğramaları pvc mamulden balkon korkulukları krom mamulden imal edilmiştir.

Ulaşım: Gayrimenkul Mardin ili, Kızıltepe ilçesi, Koçhisar Mahallesi, Tandoğan caddesi, Bina No:7, Kat2 No:7 adresinde kain, tapuda Kızıltepe ilçesi, Koçhisar mahallesi N45-D-07-8-1-C pafta, 741 ada, 500,25 m2 yüz ölçümlü 4 numaralı parselde kayıtlı her biri 5/80 arsa paylı 2. kat (7) bağımsız bölüm numaralı meskenlerdir. Gayrimenkule ulaşmak için Kızıltepe Hükümet konağından Tandoğan caddesine girilir. Konu ana taşınmaz Tandoğan caddesi üzerinde Kazım Karabekir caddesine varmadan 50 mt kala sol kolda konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölgede orta -üst gelir gurubunun ikamet ettiği 8-8 katı binalar yer almaktadır. Taşınmaz Hastane caddesi üstünde konumlu olduğundan dolayı ulaşım imkânları iyi durumdadır. Konu ana taşınmazın üzerinde konumlu olduğu Tandoğan caddesi Kızıltepe ilçesinin en işlek ve ticari hareketliliğin yoğun olduğu caddedir. Konu taşınmaza çok sayıda okul, dershane, kamu kurumu binaları, ile çok sayıda mağaza bulunmaktadır. 
Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.