0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Cumhuriyet Mahallesi'nde 88 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 88m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15291
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
88m2
Ada:
56
Parsel:
28
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Ruhsat Tarihi:
24/08/2012
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
5
Bağımsız Bölüm:
38

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, Mardin Caddesi, Sultan apartmanı, 5. kat no:134/38 KIZILTEPE / MARDİN

Uzman Görüşü

İhtiyaç duyulan sosyal donatılara yakın mesafede, toplu taşıma güzergahlarının bulunduğu ana arterler üzerinde, Brüt 88.00 m2 ara kat daire; merkezi konumda bulunması, toplu taşıma güzergahlarının bulunduğu ana arterler üzerinde olup ulaşımının kolay olması, ihtiyaç duyulan sosyal donatılara yakın mesafede bulunması, yapılaşmış ve gelişmesi devam eden bölgede bulunması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz projesine göre bina girişi yönünden bakıldığında 5. katta, sağ baştan itibaren doğu istikametine doğru sayıldığında 2. dairedir. Taşınmaz mimari projesine göre 1 oda, salon, mutfak, antre, wc, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup 88 m2 alana sahiptir. 

Binaya giriş, binanın kuzeybatı cephesinden. Mardin Caddesi üzerinden, 1. bodrum kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzerine dış cephe boyalıdır. Binada ısınma merkezi kalorifer sistemi ile sağlanacak şekilde tesisat bulunmakta olup, ortak merdiven ve kat sahanlıkları mermer kaplama, merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada asansör mevcut olup, kapalı/açık otopark imkânı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Mardin İli, Kızıltepe llçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Mardin Caddesi, Suha Apartmanı, Bina No: 134. Kat:5, No: 38 adresinde yer alan(U.A.V.T: 1911782561), tapuda Kızıltepe ilçesi, Cumhuriyet Mahallisine kayıtlı, 56 ada, 1266,67 m2 yüzölçümlü 28 numaralı parselde bulunan, 30/2295 arsa paylı, 5. normal katta yer alan (38) bağımsız bölüm numaralı dairedir. Gayrimenkul Kızıltepe İlçe merkezinde, bölgenin ana arterlerinden olan Mardin Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Gayrimenkule ulaşım, CarrefourSA AVM mevkiinde, bölgenin iki ana arteri olan Mardin Caddesi ve Hastane Caddesi kesiştiği kavşaktan, kuzeydoğu yönünde devam eden Mardin Caddesi istikametinde gidilir. Mardin Caddesi üzerinden kuzeydoğu istikametinde yaklaşık 925 m ilerledikten sonra sağ kolda bulunan ve konu taşınmazın 5. normal katında bulunduğu ana binaya ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu binanın batı cephesi Mardin Caddesi üzerinde, doğu cephesi ise Vatan Caddesine bakmaktadır. Taşınmaz, Kızıltepe ilçe merkezi ve bölgenin ana arterlerinden olan Mardin Caddesi ve Vatan. Caddesi üzerinde bulunması ve her iki caddenin de toplu taşıma araçlarının güzergahı olmaları sebebiyle kolay ulaşılabilir durumdadır. Bölge konut+ ticaret fonksiyonlu gelişmiş olup, çevre yapılaşması bitişik nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, zemin ve asma katları ticari, üst katları konut kullanımlı olarak, ortalama 8 katlı, 5 10 yıllık ve daha eski binalar şeklindedir. Bölge orta / orta üstü düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölge gelişmesi devam eden ve yapılaşmış bir mevkide bulunduğundan doluluk oranı yüksek bir bölge olup, yapılaşma hızı düşüktür. Taşınmazın bulunduğu mevkide alt yapı ve üst yapı hizmetlerinden istifade tamdır. Taşınmaza yakın konumda BİM Avm, A101 Avm, Askeri Kışla ve diğer küçük işletmeler yer almaktadır.

Not: 24/08/2012 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.