1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mardin Kızıltepe Cumhuriyet Mahallesi'nde 4+1 170 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17950
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 170m2
Ada 35
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 23

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi 805.Sokak Dağtarhan Apt. No:1/1 B.B:23 Kızıltepe/Mardin

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 6. Kat, 23 bağımsız bölüm numaralı mesken; İncelenen mimari projesine göre yaklaşık brüt 170 m2 alana sahip ve bina girişine göre ön ve arka tarafta konumludur. Güney ve kuzey olmak üzere 2 yöne cephelidir.  6 kat 23 bağımsız bölüm numaralı mesken onaylı mimari projesine göre 4 adet oda, salon, mutfak, antre, hol,banyo.yatak odasında duş wc lavabo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu 35 ada 15 parsel 801,44 m2 yüz ölçüme sahip ve topoğrafik olarak düz bir zemine sahiptir. Taşınmazın bulunduğu bina 3/B yapı sınıfında betonarme yapı tarzında, blok nizam Bodrum+Zemin+Asma +7 normal kat olmak üzere toplam 9 kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz Mimari Projesine göre: Bodrum katta: Sığınak ve 29 bağımsız bölüm eki, Zemin katta: Bina girişi ile 29,30 ve 31 bağımsız bölüm numaralı dükkan işyeri, Asma katta: Dükkanlara ait eklentiler. 1 normal kat ile 7 normal kat aralığında her katta 4 adet mesken olmak üzere 3 adet asma katlı dükkan 28 adet mesken, olup toplam 31 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi cam mozaik bina girişi yerler, merdiven sahanlığı ve merdiven basamakları mermer kaplama, duvarlar 1,5 m ye kadar mermer kaplamadır. Bina girişi zemin kat güney cepheden sağlanmakta olup binada 2 adet asansör bulunmaktadır. Projesine göre göre bina girişinden sonra iki adet kat holü bulunmakta olup konu taşınmazın yer aldığı sağdaki holün UAVT sistemine göre 1/1 kapi no ile adlandırıldığı ve her girişin kendi içerisinde numaralandırıldığı görülmüştür. 

Ulaşım: Cumhuriyet mahallesi 805.sokak Dağtarhan Apt. Apt. No: 1/1 B.B.23, 6 katta konumlu 23 bağımsız bölüm nolu meskendir. Konu taşınmaza ulaşım için. Kızıltepe ilçe merkezi Mardin caddesinden Hastane caddesine girilerek güney yönünde tahmini 700 metre ilerledikten sonra değerleme konusu taşınmaz so omuz hizasında konumlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye toplu taşıma araçlanı ve özel araçlara ulaşım mümkündür. Altyapı çalışmaları kısmi olarak tamamlanmış olmakla beraber, gelişmekte olan bölgede yer almaktadır. Konu taşınmazın yakın çevresinde Kızıltepe Diş Hastanesi, Bankalar Kamu kurumları ve sosyal donatılar bulunmaktadır.

Not: 9.12.2010 tarih, 585 yevmiye numaralı Yapı Ruhsatı Belgesi bulunmaktadır. Yapı Ruhsatı yol kotu altı 1 yol kotu üstü 8 kat, olmak üzere toplam 3 adet asma katlı dükkan 28 adet mesken, olmak üzere toplam 31 adet bağımsız bölüm için 5937 m2 inşaat alanını kapsamaktadır. Tapuda Atatürk Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.