0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Atatürk Mahallesi'nde 300 m2 Arsa

Bankadan 300m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17952
Metre Kare:
300m2
Ada:
705
Parsel:
10
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Mahalllesi İpekaltı Mevkii 705 Ada 10 Parsel Kızıltepe/Mardin

Uzman Görüşü

Taşınmaza ulaşımın toplu taşıma ve özel araçlarla rahatça sağlanabilmesi, yakın çevresinde Eski buğday pazarı eski oto sanayisi Kızıltepe Kaymakamlığı Adliye binası, ilk ve orta öğretim kurumları olması ve sosyal donatılara yürüme mesafesinde bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 300.36 m2 yüzölçümlü 705 ada 10 parselde konumlu taşınmaz düz zeminli yapısı ve dikdörtgen formunda boş arsa olup üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı mevcut değildir. Taşınmazın etrafı komşu parsellerdeki yapılar ile çevrilidir. Söz konusu taşınmaz yaklaşık 10 metre genişlik ve 30 metre derinliğe sahip olup batı cephesinden 706 sokağa 10 metre cephesi olup diğer yönlerden komşu parsellere sınırdır.

Taşınmaza ulaşım özel araçla rahatlıkla sağlanabildiği gibi toplu taşıma araçları ile de rahatlıkla yapılabilmektedir. Yakın çevresinden, Eski buğday pazarı eski oto sanayisi Kızıltepe kaymakamlığı Adliye binası ilk ve orta öğretim kurumları ve sosyal donatılara yürüme mesafesindedir. 

Not: Kızıltepe Belediyesi İmar ve şehircilik müdürlüğünde yapılan incelemede söz konusu parselin 08.12.2013 tarihli, 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planına göre Konut+Ticari 6 kat, bitişik nizam imara sahip olup çekme mesafelerinin ön 5 metre, arka 4 metre olduğu bilgisi alınmıştır. İlgili belediyede edinilen sözlü bilgiye göre taşınmazın herhangi bir terkinin olmadığı beyan edilmiştir. Belediyeden alınan sözlü bilgiye göre yapılacak bina taban oturumunun 210 m2 olacağı belirtilmiştir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Güncel imar durumunu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.