COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mardin Artuklu Yalım Mahallesi'nde 4040 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 4040m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16165
Metre Kare 4040m2
Ada 1259
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 2.9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YALIM MAHALLESİ HALLE DERESİ MEVKİİ 1259 ADA 5 PARSEL ARTUKLU / MARDİN

Uzman Görüşü

Taşınmazın yatırım niteliği taşıyan bir bölgede yeralması, taşınmazın tek malikli olması, köşe parsel olması, 4040 m2  yüzölçümüne sahip olması, ilçe merkezine yakın konumda yer alması avantajıdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz üzerinde bağ ağaçları bulunmakta olup herhangi bir yapı ve yapılaşma bulunmamaktadır. Hafif eğimli bir topoğrafik yapıya sahiptir. Plan paftasına göre taşınmaz kuzeybatı cephesi 15 metrelik imar yoluna yaklaşık 58,7 metre, kuzeydoğu cephesi 10 metrelik imar yoluna yaklaşık 60,52 metre, güneydoğu cephesi 10 metrelik imar yoluna yaklaşık 72,4 metre cephesi bulunmakta olup köşebaşı parseldir. Taşınmazın etrafı herhangi bir malzeme ile çevrili değildir. Parselin plan paftasına güney ve güneybatı cephesi komşu parsel, diğer cepheleri ise imar yolları ile çevrilidir. Parselin kuzeybatı cephesi 15 metrelik, güneydoğu ve kuzeydoğu cephelerinde 10 metrelik imar yollarına cephesi bulunmaktadır. 4040 m2 alana sahiptir. 

Ulaşım: Mardin valilik binasından Hükümet Caddesi istikametine kuzey yönünden yaklaşık 300 m ilerlediğimizde emniyet caddesine varılıp kuzey istikametinden 600m ilerlediğimizde Dekor kent sitesinden sola zınar yoluna girilip 1 km ilerlediğimizde sol kolda köy yoluna 200m mesafede yer alır. Artuklu ilçe merkezine yakın konumda, Söz konusu gayrimenkulün bulunduğu bölge İl merkezine nispeten uzak mesafededir, 523m güney doğu cephesinde Hz. Ebubekir cami, Dekor kent sitesi, 715m güney batı cephesinde İMKB sosyal bilimler lisesi, 1,15km güney cephesinde Mardin emniyet müdürlüğü,1,39m güney cephesinde Mardin park Hastanesi güney batı cephesinde vali ozan bulvarı yer almaktadır.

Not: Taşınmaz 1/1000 ölçekli uygulama imar planında Konut Alanı (Zemin Kat Ticari) alanında kalmaktadır.’ emsal: 2,90, Hmax: 10 katı her yönden 5 er m. çekme mesafeli olarak geçmektedir. Güncel  imar durumunu ilgili belediyesinden alabilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.