1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Manisa Yunusemre Muradiye Mahallesi'nde 4+1 Dubleks Mesken (559)

Bankadan 4 + 1 173m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15566
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 173m2
Ada 55
Parsel 26
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 08/03/2007
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Manisa İli, Yunusemre İlçesi, Muradiye Mah. B/blok K:4 N:10

Açıklama

Özellikler: "Dubleks Mesken" nitelikli B Blok, 4. Kat, 10 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz binanın 4. normal katında bina girişine göre ön cephede sağ kolda yer almaktadır. Taşınmazın mimari projesine göre taşınmazın normal katında salon, 2 oda, mutfak, hol, depo, banyo-wc ve 1 adet balkon hacminden oluşmakta, yaklaşık brüt 109m2 alana sahip, taşınmazın çatı katı 2 oda, depo, banyo-wc ve hol hacimlerinden oluşmakta, yaklaşık brüt 64m2 alana sahip olup, toplam 173m2 alana sahiptir. Mahallinde yapılan incelemelere göre taşınmazın normal katında balkon hacminin yaklaşık 4m2’lik alanı kapatılarak salon hacmine dahil edildiği, depo hacminin wc hacmi olarak kullanıldığı, taşınmazın çatı katında banyo+wc hacminin yaklaşık 3m2’lik alanının hol hacmi olarak kullanıldığı, depo hacminin wc hacmi olarak kullanıldığı, oda hacminin mutfak hacmi olarak kullanıldığı, hol hacminin yaklaşık 11m2’lik alanına oda hacmi inşa edildiği, çatı piyesinin yaklaşık 42m2’lik alanının teras hacmi olarak kullanıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın salon, odalar, mutfak ve hollerin zeminleri seramik, duvarları plastik boyalı, ıslak hacimlerin zeminleri seramik, duvarları alçı sıva üzeri seramik döşelidir. Taşınmazın mutfak hacminde zeminler seramik, duvarlar plastik boyalı olup, mermer mutfak tezgahı ve lamine kapaklı MDF doğrama mutfak dolapları takılı olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın iç kapıları Amerikan panel, giriş kapısı çelik, pencere doğramaları PVC’dir. Taşınmazın ısıtması soba ile sağlanmaktadır. Taşınmazın kısmi tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. 

Binanın dış cephesi cam mozaik kaplıdır. Giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. İç zeminler seramik kaplı, merdiven mermerdir. Duvarlar yarı seramik kaplı, yarı plastik boyalıdır.

Ulaşım: Muradiye Mah. Manisa Cad. B Blok No: 60 / 10 Yunusemre / Manisa adresinde yer almaktadır. Ulaşım için Manisa Caddesi üzerinde güneydoğu İstikametinde gidilirken Muradiye Çarşı Camini yaklaşık 300m geçtikten sonra 55 Ada 26 Parsel sağ kolda yer almaktadır. Taşınmaz merkezi konumlu olup, Manisa caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla taşınmaza ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmaza yakın konumda Muradiye 23 Nisan Parkı, Muradiye Çarşı Cami, Kamil Gündoğdu Parkı, Atatürk Aysel Kani Çelik Ortaokulu yer almaktadır. Bölge, Yunusemre Belediyesi sınırları dâhilinde olup belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Not: 08.03.2007 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.