Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Turgutlu Selvilitepe Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15336
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
95m2
Ada:
1183
Parsel:
21
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
2
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
26/06/2018
Ruhsat Tarihi:
24/03/2017
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selvilitepe Mahallesi, Güzelsu Sokak,No:14, K:2.Bodrum, D:1 Turgutlu/MANİSA

Uzman Görüşü

Ulaşımının kolay olması, iskan belgeli olması, yeni binada konumlu olması, ortaokul, lise, park gibi sosyal donatı alanlarına yakın olması ve ana caddeye yakınlığı taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 1 nolu bağımsız bölüm mesken niteliklidir, incelenen mimari projesine göre salon, mutfak, 3 oda, antre, banyo ve wc hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 95,00.m² alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmazın yer aldığı bina, 201.68 m² alanlı parsel üzerine betonarme karkas yapı şeklinde, 2 bodrum+zemin+3 normal kat olarak inşa edilmiş olup toplam 6 katlıdır. Binanın 2.bodrum katında 1, 1.bodrum katında 2-3, zemin katında 4-5, 1.katında 6-7, 2.katında 8-9, 3.katında 10-11 bağımsız bölüm numaralı meskenler bulunmaktadır. Ana binaya giriş zemin kattan sağlanmaktadır. Ana taşınmazda asansör bulunmaktadır. Dış cephede plastik boyalı ve mantolamalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz; Manisa ili, Turgutlu ilçesi, Selvilitepe Mahallesi, Güzelsu Sokak, No:14, K:2.Bodrum, D:1 posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için, Turgutlu ilçesinin ana arteri olan İzmir-Uşak Yolunun yan yolu üzerinden Selvilitepe Şehitler Parkına dönüş yapılır. Bu yol üzerinde yaklaşık 260m ilerletildikten sonra sağ kola Cemre sokağa dönülür. Ana taşınmaz yaklaşık 80m ileride sağ kolda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım kolaydır. Taşınmazın bulunduğu bölgede, bitişik ve ayrık nizamda inşa edilmiş 4 katlı yeni binaların yanı sıra eski binaların olduğu görülmüştür. Bölgede boş arsalar mevcuttur.

Not: 24/03/2017 tarihli yapı ruhsatı ve 26/06/2018 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaza -2 yan taraf girişinden direkt giriş vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.