Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Turgutlu Selvilitepe Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15336
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
95m2
Ada:
1183
Parsel:
21
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
2
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
26/06/2018
Ruhsat Tarihi:
24/03/2017
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Selvilitepe Mahallesi, Güzelsu Sokak,No:14, K:2.Bodrum, D:1 Turgutlu/MANİSA

Uzman Görüşü

Ulaşımının kolay olması, iskan belgeli olması, yeni binada konumlu olması, ortaokul, lise, park gibi sosyal donatı alanlarına yakın olması ve ana caddeye yakınlığı taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 1 nolu bağımsız bölüm mesken niteliklidir, incelenen mimari projesine göre salon, mutfak, 3 oda, antre, banyo ve wc hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 95,00.m² alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmazın yer aldığı bina, 201.68 m² alanlı parsel üzerine betonarme karkas yapı şeklinde, 2 bodrum+zemin+3 normal kat olarak inşa edilmiş olup toplam 6 katlıdır. Binanın 2.bodrum katında 1, 1.bodrum katında 2-3, zemin katında 4-5, 1.katında 6-7, 2.katında 8-9, 3.katında 10-11 bağımsız bölüm numaralı meskenler bulunmaktadır. Ana binaya giriş zemin kattan sağlanmaktadır. Ana taşınmazda asansör bulunmaktadır. Dış cephede plastik boyalı ve mantolamalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz; Manisa ili, Turgutlu ilçesi, Selvilitepe Mahallesi, Güzelsu Sokak, No:14, K:2.Bodrum, D:1 posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için, Turgutlu ilçesinin ana arteri olan İzmir-Uşak Yolunun yan yolu üzerinden Selvilitepe Şehitler Parkına dönüş yapılır. Bu yol üzerinde yaklaşık 260m ilerletildikten sonra sağ kola Cemre sokağa dönülür. Ana taşınmaz yaklaşık 80m ileride sağ kolda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım kolaydır. Taşınmazın bulunduğu bölgede, bitişik ve ayrık nizamda inşa edilmiş 4 katlı yeni binaların yanı sıra eski binaların olduğu görülmüştür. Bölgede boş arsalar mevcuttur.

Not: 24/03/2017 tarihli yapı ruhsatı ve 26/06/2018 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaza -2 yan taraf girişinden direkt giriş vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.