1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Manisa Gördes Beğel Mahallesi'nde 23150 Tarla (416)

Bankadan 23150m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15564
Metre Kare 23150m2
Ada 0
Parsel 1081
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beğel Mah. Hisarderesi Mevkii Gördes/Manisa 1081 parsel

Açıklama

Özellikler: 1081 TARLA vasıflı parsel numaralı taşınmaz 23.150 m²alanlıdır, parselin kuzeybatı yönden toprak yoluna yaklaşık 115 metre cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz Gördes ilçe merkezine yaklaşık ~23 km mesafede yer almakta olup taşınmazın yakınlarında tarım arazileri, köy yerleşik alanındaki müstakil evler görülmektedir. Parsele ulaşım yolu Akhisar- Gördes Karayolu üzerinden asfalt yoldur. Mahalle yolu toprak yol olup, ulaşım toprak yoldan sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde yapılaşma bulunmamaktadır. 1081 parsel nolu parsel üzerinde çeşitli yaş gruplarında bulunan verime girmiş kiraz ağaçları ekili bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölge az eğimli bir arazi yapısındadır. Taşınmazın yakın çevresinde köy yerleşik alanı içinde müstakil evler bulunmakta olup köy dışına gidildikçe araziler taşsız, derin ve verimli toprak yapısına sahiptirler. Çevre arazilerde zeytin ve kiraz yetiştirildiği görülmektedir. Bölgede sulama imkanı bulunmaktadır. Belediye hizmeti istifadesi bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Manisa İli, Gördes İlçesi, Beğel Mahallesi, Hisarderesi Mevkii, 1081 Parsel Numaralı 23.150 m² alanlı “TARLA” vasıflıdır. Taşınmaza ulaşım için; Akhisar-Gördes Karayolu üzerinden gidilerek Beğel Mahallesi merkezine gelinir. Mahalle merkezi çıkışından kuzeybatı istikamette yaklaşık 1 km gidildikten sonra Hisarderesi mevkiinde konumlu 1081 parsel numaralı konu taşınmaza ulaşım sağlanır. Söz konusu parsel az eğimli bir zeminde tarla olarak kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.