COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Demirci Aşağı Mahalle'de 254 m2 Müstakil Ev

Bankadan 2 + 1 254m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14792
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 254m2
Ada 171
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 89

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aşağı Mahalle, No:32 Minnetler Köyü/DEMİRCİ/MANİSA

Uzman Görüşü

Her katı 80 m2 kullanım alanlı olmak üzere 3 katlı ve toplam 254 m2 müstakil ev; cins tashihli olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz cins tashihli olup bağımsız bölüm içermemektedir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Dış cephesinin boyalı, giriş kapısının ahşap kapı olduğu görülmüştür.

Taşınmaz; 89,05 m2 alanlı 171 Ada 3 Parselde kayıtlı Kargir Üç Katlı Ev niteliklidir. Taşınmaz geometrik olarak yaklaşık dikdörtgen formundadır. Taşınmazın sokağa yaklaşık 7,00 m. cephesi, yaklaşık 13 m. derinliği bulunmaktadır. Parsel üzerinde bodrum+zemin+1 katlı yapı mevcut olduğu görülmüştür. Taşınmaz bodrum + zemin + 1.Normal kat + çatı kattan oluşmaktadır. Bu sebeple parsel üzerindeki yapı bodrum + zemin + 1 kat + çatı kat olarak dikkate alınmıştır. Taşınmaz üzerindeki yapının kadastro paftasına işli olduğu görülmüş olup cins değişikliği üç kat olarak tescillendiğinden yapının 3 katı yasal çatı mevcut değerde dikkate alınmıştır. Taşınmazın bodrum+zemin katın her katının 63 er m2, 1. Normal katın 88 m2, çatı katın ise 40 m2 olduğu belirtilmiştir. Taşınmazın 214 m2 alan yasal, 254 m2 alan mevcut kullanım alanı bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım tarif olarak şu şekildedir; Demirci ilçe merkezinden Demirci Selendi Yolu üzerinde doğu istikametinde yaklaşık 35 km. ilerlenerek Minnetler Mahallesi yerleşim alanına varılır. Mahalle girişindeki yol ayrımından sağ tarafa dönülür. Rapora konu taşınmaz; yol üzerinde yaklaşık 400 m. ilerledikten sonra sokağın sağında yer almaktadır.

Not: Taşınmazın Plansız Alanlar Yönetmeliğine tabi olduğu 2 kat yapılaşma şartlarındadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.