1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Manisa Alphard Çarşı AVM'ye Yakın Yeni Yerleşim Alanında 3+1 Ters Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 94m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18254
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 94m2
Ada 1231
Parsel 29
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 9999
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selvilitepe Mah. Mithatpaşa Sok. No:3 Kat:Bodrum D.No:1 Turgutlu /Manisa

Açıklama

SELVİLİTEPE ŞEHİTLER PARKI'NA VE ALPHARD ÇARŞI AVM'YE YAKIN, YENİ YERLEŞİM ALANINDA 3+1 TERS DUBLEKS DAİRE

Özellikler:  Taşınmaz 2. bodrum ve 1. bodrum katta yer alan 1 b.b. nolu dubleks meskendir. Bina girişine göre arka cephededir. Tek cepheli olup kuzey cephelidir. 2. bodrum kat ve 1. bodrum katta projelendirilmiş olmasına rağmen, bölgedeki eğim sebebi ile cephe aldığı Aşık Veysek Sokaktan bakıldığında zemin kat ve 1. kat görünümündedir. 2. bodrum katta açık mutfaklı salon, yatak odası, antre ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup brüt 47 m2 alanlıdır. 1. bodrum katı 2 oda, banyo ve antre hacimlerinden oluşmakta olup brüt 47 m2 alanlıdır. Mesken toplam 94m2 alanlıdır. Taşınmaz doğu cephelidir. Isınma sistemi kombidir.

Ana taşınmaz tek bloktan oluşmakta olup 5 katlıdır. Bir katta 2 daire bulunmaktadır. Yeni yerleşim merkezinde bulunan binada asansör bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz tapuda Sarıbey Mahallesi'ndedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.