1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Manisa Alaşehir Yenimahalle'de Müstakil Bina ve Arsası

Bankadan 5 222m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14474
Oda Sayısı 5
Metre Kare 222m2
Ada 1089
Parsel 12
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 27/06/2013 ­
Arsa Yüzölçümü 353

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahallesi,, Mandıra Sokak, No:9 Alaşehir/Manisa (UAVT No: 1563180023­2622746499)

Uzman Görüşü

Süleyman Demirel Bulvarı’na 450 metre mesafede, sakin-huzurlu bir konut bölgesinde, 353 m2 arsası üzerinde projesine göre 193,00 m2 müstakil bina; yeni bina olması, müstakil bina olması, yasal belgelerin olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1089 ada 353m2 yüzölçümlü 12 parsel "Arsa" vasfında taşınmazdır. Değerleme günü itibariyle parsel üzerinde Zemin + 1 normal kat olmak üzere 2 katlı mesken kullanımlı yapı mevcuttur. Parsel üzerindeki yapı projesine göre zemin katı 94m2 alanlı salon, 2 oda, mutfak, hol, banyo, WC ve kat holü (12m2) olmak üzere 1 adet mesken katı, 1. normal katı 99m2 alanlı salon, 2 oda, mutfak, hol, banyo, WC, 2 balkon ve kat holü (12m2) olmak üzere 1 adet mesken katı olmak üzere toplam 193m2 alanlıdır. zemin katta 15m2 alanlı balkon inşa edildiği, 1. normal katta balkonun 2m2 lik kısmının inşa edilmediği, projesindeki 4m2 alanlı balkona ilave 11m2 alanlı açık çıkma yapılarak balkon alanının büyütüldüğü, 6m2lik açık çıkma yapılmak suretiyle balkon alanı eklendiği" bilgisine ulaşılmış olup mevcut alanı 222m2 alanlıdır.

Ulaşım: Manisa İli, Alaşehir İlçesi, Yeni Mahallesi, Mandıra Sokağı No:9 no’lu binadır. Taşınmaza ulaşmak için, Ilgın Caddesi üzerinde kuzeydoğu istikametine doğru ilerlenir sağa Malgaç Sokağa dönülür 120m ilerlenir tekrar sola Mandıra Sokağına dönülür 90m sonra yolun solunda yer almaktadır. Cephe olduğu yol asfalt olup, araç ve yaya trafiği bakımından orta yoğunluktadır. Bölge, kentin yeni yerleşim alanlarından olup, genellikle konut kullanımlı yapıların yoğun olduğu bir bölgedir. Bölgede yapılaşma süreci devam etmekte olup, doluluk oranı orta seviyededir. Taşınmazın çevresinde ikiz ayrık nizamda yapılaşmış zemin+1 katlı konut kullanımlı binalar yer almaktadır. Ticari potansiyel taşınmaza 350 m mesafede yer alan Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde orta ve küçük işletmeler şeklinde yapılanmıştır. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla düzenli ve sürekli olarak sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Hilal Cami, Sanayi sitesi yer almaktadır.

Not:27/06/2013 ­tarihli yapı ruhsatı ve 15/11/2013 ­tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi: 1 bölüm, 94m2 alan, 3A yapış sınıfındaki yapının zemin katı için alınmıştır. Taşınmazın tapu vasfı arsadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.