1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Manisa Alaşehir Örnekköy Mahallesi'nde 35 m2 Bağ Evi ve Arsası

Bankadan 1 35m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14543
Oda Sayısı 1
Metre Kare 35m2
Ada 104
Parsel 48
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Örnekköy Mahallesi Arkaltı Mevkii, 145 ada 48 parsel, Alaşehir/MANİSA

Uzman Görüşü

Denizli-Salihli Yolu üzerinde, Alaşehir İlçe merkezine 15 km, tarımsal açıdan verimli sahada, topografik olarak düze yakın bir yapıda, özellikle üzüm, zeytin ve nar yetiştiriciliğine uygun olabilecek, elektrik-su imkanı olan 6972,58 m2 bağ; parsellerin kadastral yola cephesinin olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 6.972,58 m2 yüzölçümlü bağ vasıflı 104 ada 48 parsel yaklaşık üçgen formda, düz bir topografyaya sahip, halihazırda üzerinde bağ ve zeytin ağaçları olduğu görülmüştür. Parselin doğu ve batı yönde kadastral yola cephesi bulunmakta olup diğer yönlerde komşu parseller ile çevrilidir. Konu parselde sondaj bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım kolaydır. Sınırları kısmen belirgindir. Konu parsel üzerinde yaklaşık 35 m2 alanlı yığma yapı tarzında inşa edilmiş bağ evi bulunmaktadır.

 Ulaşım: Manisa İli, Alaşehir İçesi, Örnekköy Mahallesi, 6.972,58 m2 yüzölçümlü 104 ada 48 parsel bağ vasıflı taşınmazdır. Konu taşınmaza ulaşım için, Salihli­ Denizli karayolu üzerinde Denizli istikametinde ilerlerken Örnekköy mahallesine dönülüp yaklaşık 400 metre ilerledikten sonra yaklaşık 475 metre solda yer almaktadır. Konu parsel Örnekköy Mahallesine yaklaşık 1,4 km, ilçe merkezine 16 km, il merkezine 103 km mesafededir. İlçe merkezinin kuzeybatısında konumlu olan konu taşınmazın yakın çevresinde herhangi bir yapılaşma olmayıp tarım arazileriyle çevrilidir. Taşınmazın bulunduğu bölge sulak bir alan olup, ağırlıklı olarak bağcılık gelişmiş, ayrıca pamuk, mısır, buğday yetiştirilmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.