1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Manisa Alaşehir Kurtuluş Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 136m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17840
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 136m2
Ada 1302
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 05/06/2014
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kurtuluş Mahallesi Zeki Üngör Caddesi Yaman Apartmanı No:17 Kat:3 Da:5 Alaşehir/Manisa

Açıklama

Özellikler: 5 nolu bağımsız bölüm binaya giriş kapısı yönünde bakıldığında arka cephede, 3.katta yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre; 3 oda, salon, antre, mutfak, banyo, lavabo, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmakta olup brüt 136 m2 alanlıdır. Mesken giriş kapısı çelik kapı, iç doğramaları Amerikan panel, dış doğramaları ısıcamlı PVC doğramadır. Mesken yer döşemeleri antre ve mutfak hacminde seramik, salon ve oda hacimlerinde laminant parke kaplama, duvarları alçı sıva üzerine plastik boyalı, tavan kısımlarının köşeleri dekoratif kartonpiyerlidir. Mutfak hacminde granit mermer tezgahlı hazır mutfak dolabı mevcuttur. Islak hacimlerin zemin ve duvarlar seramik kaplama olup vitrifiye olarak banyo hacminde duş tekneli duşa kabin, hilton lavabo ve klozet, lavabo kısmında hilton lavabo, wc hacminde tuvalet taşı mevcuttur. Meskende ısınma merkezi sistem kalorifer ile sağlanmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina, 491,00 m2 alanlı, 1302 ada, 2 parsel numaralı arsa üzerinde betonarme yapı tarzında, 3B yapı sınıfında, bodrum + zemin +batar +5 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Kat irtifakı projesine göre ana yapının bodrum katında sığınak, kazan dairesi, kömürlük ve 11-12 numaralı dükkanlara bağlı depo, zemin + batar katında 11-12 numaralı dükkanlar, 1.katta 1-2 numaralı meskenler: 2.katinda 3-4 numaralı, 3.katında 5-6 numaralı, 4. katında 7-8 numaralı, 5 katında 9-10 numaralı meskenler olmak üzere toplamda 12 bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın dış cephesi ince sıva üzerinde dış cephe boyası ile boyalıdır. Ana yapının giriş kapısı ferforje demir doğrama giriş holü zemini, kat sahanlıklar ve merdivenleri mermer kaplama, duvarları alçı sıva üzerine plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları paslanmaz kromajlı alüminyum doğramadır. Ana yapıda merkezi sistem kalorifer tesisatı döşeli, asansör mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz, Manisa ili Alaşehir ilçesi, Kurtuluş Mahallesi, Zeki Üngör Caddesi, Yaman Apartmanı, No:17, Kat:3. D:5 posta adresli yerde konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde: Özel Sarıkız Hastanesi, Mustafa Beşikçi İlköğretim Okulu, Alaşehir Emniyet Müdürlüğü. Şehir Stadyumu bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma tamamlanmıştır. Taşınmaza ulaşmak için Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğünün batısında Süleyman Demirel Caddesi ile Turhan Alkent Caddesi'nin kesiştiği döner kavşaktan güney doğu istikamette devam eden Süleyman Demirel Bulvarına girilir. Bulvar üzerinde 300 metre ilerleyip kuzeybatı istikamette devam eden Zeki Üngör Caddesine girilir. Cadde üzerinde 60 metre ilerlendiğinde kuzey yönde kalan 17 dış kapı numaralı konu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaz ana ulaşım arterlerine yakın olup ulaşımı kolaylıkla sağlanmaktadır.

Not: 05/06/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.