0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Alaşehir Horzumalayaka Mahallesi'nde Kargir Ev, Ahır ve Tarlası

Bankadan 100m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19545
Metre Kare:
100m2
Ada:
201
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HORZUMALAYAKA MAHALLESİ GÖZAĞAÇ MEVKİİ 201 ADA 1 PARSEL ALAŞEHİR / MANİSA

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 201 ada 1 parsel numaralı taşınmaz 16.545,76m2 yüzölçümüne sahip, geometrik olarak düzgün olmayan şekilli tapu kaydında ve mahallinde Kargir Ev, Ahır Ve Tarlası vasıflı gayrimenkuldür. Taşınmaz topografik olarak hafif eğimli bir yapıdadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi yoktur. Taşınmazın etrafı çevrili olmayıp, doğal sınırlıdır. Gayrimenkulün sulaması farklı parselden temin edilen su ile damlama yöntemi ile sağlanmaktadır. Bölgede çeşitli meyveler yetiştirilmektedir. Parselde 60 m2 alanlı tek katlı dam ve 100 m2 alanlı mesken bulunmaktadır.

Not: 19.08.2021 tarihinde, Alaşehir Belediyesinden alınan şifahi bilgiye göre, parsel 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planına göre, orman alanında kalmaktadır. Orman şefliği ve orman haritasında yapılan sorguda parsellerin orman tescili dışında yer aldığı öğrenilmiştir. Tarımsal kullanımlarına engel olmayıp konu taşınmazların resmi yola cephesi bulunmadığından yapılaşma izinleri yoktur. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.