0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Alaşehir Horzumalayaka Mahallesi'nde 19 Dönüm Tarla

Bankadan 19600m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19542
Metre Kare:
19600m2
Ada:
200
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HORZUMALAYAKA MAHALLESİ GÖZAĞAÇ MEVKİİ 200 ADA 1 PARSEL ALAŞEHİR / MANİSA

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 200 ada 1 parsel numaralı taşınmaz 19.600,15 m2 yüzölçümüne sahip, geometrik olarak düzgün olmayan şekilli tapu kaydında tarla, mahallinde bağ vasıflı gayrimenkuldür. Taşınmaz topografik olarak hafif eğimli bir yapıdadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi yoktur. Taşınmazın etrafı çevrili olmayıp, doğal sınırlıdır. Gayrimenkulün sulaması farklı parselden temin edilen su ile damlama yöntemi ile sağlanmaktadır. Bölgede çeşitli meyveler yetiştirilmektedir. Taşınmaz üzerinde 3-4 yaşlarında bakımsız kalmış üzüm bağı bulunmaktadır.

Not: 19.08.2021 tarihinde, Alaşehir Belediyesinden alınan şifahi bilgiye göre, parsel 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planına göre, orman alanında kalmaktadır. Orman şefliği ve orman haritasında yapılan sorguda parsellerin orman tescili dışında yer aldığı öğrenilmiştir. Tarımsal kullanımlarına engel olmayıp konu taşınmazların resmi yola cephesi bulunmadığından yapılaşma izinleri yoktur. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.