Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Akhisar Reşatbey Mahallesi'nde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 191m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22522
Oda Sayısı:
5 + 1
Metre Kare:
191m2
Ada:
468
Parsel:
21
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
16/12/2015
Ruhsat Tarihi:
03.07.2014
Konut Tipi:
Çatı Dubleksi
Fiziksel Durum:
İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Reşatbey Mahallesi 168. Sokak Yalkın Apartmanı A Blok No: 16 Kat: 4 ­ Daire: 9 Akhisar / MANİSA

Açıklama

Özellikler: Reşatbey Mahallesi 168. Sokak Yalkın Apartmanı A Blok No: 16 Kat: 4 Daire: 9 Akhisar / MANİSA açık adresinde yer almaktadır. Taşınmaz ilçe merkezin batısında yer alan Reşatbey Mahallesi sınırları içerisinde kalmaktadır. Bölge daha çok konut fonksiyonlu gelişim göstermiştir. Ana gayrimenkul; 468 Ada 21 Parselde konumlu 681,22 m2 arsa üzerine kurulu olan 3/B yapı sınıfında, bitişik nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olan bitişik nizam 2 blok olarak tek kütle bir yapıdır. Bina A Blok ve B Blok olmak üzere bitişik nizam 2 bloktan oluşmaktadır. Taşınmaz A Blokta yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina zemin + 4 normal kat olmak üzere toplamda 5 kattan oluşmaktadır. Binanın zemin katında 2 adet mesken ve bina girişi, Normal katlarında 2 şer adet mesken olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. A Blok bina girişi zemin kat seviyesinden ve batı cephesinden sağlanmaktadır. Giriş kapısı alüminyum doğrama kapı olarak imal edilmiştir. Binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır. Parselin çevre düzenlemesi yapılmış vaziyette olup açık otopark alanı bulunmaktadır.

4. Normal kat + çatı katta konumlu 9 bağımsız bölüm numaralı Dubleks Mesken niteliklidir. Taşınmaz bina girişine göre sol tarafta konumlu olup doğu ve batı olmak üzere 2 cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt toplam 191 m2 + 25 m2 teras kullanım olup 4. Normal katında ~brüt 144 m2 kullanım alanlı antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, 2 banyo, lv wc ve 2 adet balkon hacimlerinden, Çatı katında ~brüt 47 m2 kullanım alanlı 2 oda, banyo ve 1 adet teras (25 m2) hacimlerinden oluşmaktadır. Toplam da taşınmaz 1 adet salon, 5 adet oda, 1 adet mutfak, 2 adet banyo, 3 adet balkondan oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.