COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Maltepe Altıntepe Mahallesi'nde 117m2 Daire

Bankadan 3 + 1 117m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14037
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 117m2
Ada 15079
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 21/05/2020
Ruhsat Tarihi 15.04.2016
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Maltepe İlçesi, Altıntepe Mahallesi, Cihadiye Caddesi, No:26, D: 5

Uzman Görüşü

Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Bağdat Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamakta, Altıntepe Cami'ne yakın konumda, 3 oda salon 117.00 m2 BODRUM KAT DAİRE; iskanlı olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, konumunun merkezi olması, bakımlı binada yer alıyor olması, yapı kullanma izin belgesinin bulunması, bakımlı binada yer alması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz5 no.lu bağımsız bölüm, bina girişine göre binanın 2. bodrum katında ve sağ ön tarafta bulunmaktadır. Taşınmaz yerinde 117 m2 brüt alanlı olup 3+1 özelliktedir. Zemin döşemeleri, duvar boyaları, mutfak dolapları ve banyo döşemeleri bakımlıdır.

2. bodrum kat 5 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 1.256,79 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 3 bodrum, zemin, 3 normal ve çatı katlı inşa edilmiştir. Binanın 3.bodrum katında otopark, 2.bodrum katında bina girişi ve 5 daire; 1. bodrum katında ve zemin katında ve diğer normal katlarda daire olacak şekilde binada toplam 4-5 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Otopark imkanı bulunan binada, ısınma doğalgaz kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Bina girişi 2.bodrum kattan ve güneybatı cepheden sağlanmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle 1­-2 bodrum, zemin,  3­-4 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta ve üst düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Bağdat Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Altıntepe Cami olarak ifade edilebilir.

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul ili, Maltepe ilçesi, Altıntepe mahallesinde konumlu olup bölgenin ana arterlerinden olan Bağdat Caddesine yakın konumda yer almaktadır.

Not:15.04.2016 tarihli yeni yapı ruhsatı ve 21/05/2020 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır. Taşınmazın, projesinde görülen banyo hacmi iptal edilerek daire giriş antresine dönüştürülmüş, projesindeki antre hacminin bir kısmı ile kiler hacmi birleştirilerek oda hacmi oluşturulmuştur. Ayrıca 4 no'lu bağımsız bölümün mutfak hacminden yaklaşık 4 m2 alınmak sureti ile banyo alanı eklenmiştir. Taşınmaz yerinde 117 m2 brüt alanlı olup 3+1 özelliktedir. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık 113 m2 brüt alana sahiptir. Bağımsız bölüm, salon, mutfak, 2 oda, banyo, kiler, antre bölümlerinden oluşmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.