COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kütahya Tavşanlı Yeni Mahallesi'nde 2+1 90 m2 İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16785
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 768
Parsel 1715
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 04/01/2018
Ruhsat Tarihi 16/11/2017
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mah. Derya Sok. Dabanoğlu Apt. No:39/3 Tavşanlı Kütahya

Açıklama

Özellikler: 3 bb nolu taşınmaz, 1 katta bulunmakta, bina girişine göre sol cephede konumlu olup, güney ve batı cephelidir. Taşınmaz, mimari projesine göre 90 m2 alanlı olup; antre, salon, mutfak, 2 adet oda, lavabo-wc, banyo ve1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bodrum katta yer alan 12 m2 alanı depo eklentisine sahiptir.

Taşınmazın yer aldığı bina 350.83 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında, bodrum+zenmin+3 normal katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Tavşanlı Tapu Müdürlüğünde, 16.10.2017 onay tarihli kat irtifakına esas mimari projesi incelenmiştir. Onaylı projesine binada bodrum katta; dairelere ait depolar, ortak depo ve bina giriş holü bulunmakta, zemin katında ve normal katların her birinde katta 2 daire bulunmak üzere toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kat kotundan, güney cepheden ve parsel içi yoldan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camlı demir malzemeden imal edilmiş; bina dış cephesi sıva üzeri akrilik boyalı; giriş holü zemini, kat sahanlıkları ve merdiven basamaklan mermer kaplanmış, merdiven duvarları ve tavanlar alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Binada ısınma sistemi olarak doğalgaz yakıtı kombi sistem kullanılmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmakta ve otopark alanı bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Kütahya ili, Tavşanlı ilçesi, YENİ Mah. DERYA Sok. DABANOGLU APT Apt. No:39/3 adresinde bulunmaktadır. Konu taşınmaza ulaşım için ana ulaşım arteri olan Adnan Menderes Bulvarı üzerinde doğu yönlü ilerlerken sağda yer alan Derya Sokağa girilir. Konu taşınmaz, bu sokak üzerinde güney yönlü 290 m ötede solda yer alan binada konumludur. Bölge genellikle orta gelir grubuma hitap etmekte, yakın çevresinde; ilk ve orta dereceli eğitim kurumlan ve benzer yapı tarzları bulunmaktadır. 

Not: 16/11/2017 tarihli yapı ruhsatı ve 04/01/2018 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.