COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kütahya Tavşanlı Işık Mahallesi'nde 3+1 100 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17107
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 668
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 34
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A-6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Işık Mah. Işık Sit. A Blok, No: 44/6 Tunçbilek/Tavşanlı/Kütahya

Açıklama

Özellikler: 6 bb nolu mesken nitelikli taşınmaz, 2. katta bulunmakta, bina girişine göre sağ cephede konumludur. Taşınmaz, mimari projesine göre 100 m2 alanlı olup: hol, salon, mutfak, 3 oda, lav-wc, banyo ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı bina 1438.88 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında, 4 blok olarak(A,B.C.D Bloklar) bodrum+zemin+3 normal katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. A Blok; parselin kuzeyinde yer almaktadır. Onaylı projesine binada bodrum katta; 2 sığınak, ile meskenlere ait kömürlükler(E1,E2,., E8) bulunmakta, zemin katta ve normal katların her birinde katta 2 şer daire (1.2... 8 bb nolu) olmak üzere binada toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Site genelinde 32 bb bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat kotundan, güneydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı, demir doğrama kapı, merdiven korkuluklar demir doğrama olup, bina dış cephesi sıva üzeri akrilik boyalı ve betonarme çatılıdır. Bina giriş holü zemini, merdivenler ve kat sahanlıkları dökme mozaikle kaplı, duvarlar ve tavanlar klasik sıvalı, saten boyalıdır. Binada ısınma sistemi olarak kati yakıtlı kalorifer sistem kullanılmaktadır. Binada asansör ve otopark alanı mevcut değildir. 

Ulaşım: Kütahya ili, Tavşanlı ilçesi. TUNÇBILEK-İŞIK Mah. IŞIK SIT. A Blok, No: 44/6 adresinde bulunmaktadır. Konu taşınmaza ulaşım semtin ana ulaşım arterlerinden ŞEHİT TEĞMEN CEVDET BAHADIR Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Konu taşınmaz bu cadde üzerinde ve kuzeydoğu yönlü yaklaşık 650 m ötede sağda yer alan 4 bloklu sitede A Blokta konumludur. Bölge genellikle orta gelir grubuna hitap etmekte, yakın çevresinde; benzer yapı tarzda ve bos arsalar bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.