Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Gediz Gökler Mahallesi'nde İki Katlı Kargir Ev ve Bahçesi

Şirketten 5 520m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19786
Oda Sayısı:
5
Metre Kare:
520m2
Ada:
224
Parsel:
74
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
40
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Gökler Mahallesi 224 ada 74 parsel Gediz/Kütahya

Açıklama

Özellikler: Söz konusu konusu; Kütahya İli, Gediz İlçesi, Gökler Beldesi, Köyiçi Mevkii, 224 ada 74 parsel üzerinde, 817,11 m2 yüzölçümlü tapu kütüğündeki niteliği “Bahçeli Kargir İki Katlı Ev” olan taşınmazdır. Parsel üzerinde, yerinde yapılan incelemelerde bodrum (160 m2) + zemin (130 m2) + 1. normal kat (140 m2) + 2. normal kat (90 m2) toplamda 520 m2 inşaat alanlı yapı ve 2. kat seviyesinde yaklaşık 50 m2, zemin kat seviyesinde 30 m2, çelik profiller üzeri sandviç panel kaplamalı olan teras hacimleri mevcuttur Ayrıca parsel üzerinde zemin (105 m2) + 1 normal kat (105 m2) toplam 210 m2 inşaat alanlı olmak üzere 2 adet müstakil konut bulunmaktadır. Müstakil konut yapıları 2 ayrı yapı şeklinde bitişik vaziyette inşa edilmiş olup dış cephe açıklıkları PVC doğrama, giriş kapıları camekanlı demir doğrama, çatıları marsilya tipi kiremit kaplamadır. Gediz Kadastro Müdürlüğünde yapılan incelemelerde parsel üzerinde güney cephede yer alan yapının 125 m2 taban oturumlu olarak paftasına işli olduğu tespit edilmiştir. Paftasına işli olan yapının ise mahallen taban oturumu ve cins tashihi ile uyumsuz olması nedeniyle yasal kabul edilmemiş olup ayrıca yapılara ait Kütahya İl Özel İdaresinde yapılan incelemelerde, parsel üzerindeki yapılara ait herhangi bir yasal evraka (yapı ruhsatı, mimari proje v.b ) ulaşılamamıştır.
Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.