0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Gediz Gökler Mahallesi'nde İki Katlı Kargir Ev ve Bahçesi

Şirketten 5 520m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19786
Oda Sayısı:
5
Metre Kare:
520m2
Ada:
224
Parsel:
74
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
40
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gökler Mahallesi 224 ada 74 parsel Gediz/Kütahya

Açıklama

Özellikler: Söz konusu konusu; Kütahya İli, Gediz İlçesi, Gökler Beldesi, Köyiçi Mevkii, 224 ada 74 parsel üzerinde, 817,11 m2 yüzölçümlü tapu kütüğündeki niteliği “Bahçeli Kargir İki Katlı Ev” olan taşınmazdır. Parsel üzerinde, yerinde yapılan incelemelerde bodrum (160 m2) + zemin (130 m2) + 1. normal kat (140 m2) + 2. normal kat (90 m2) toplamda 520 m2 inşaat alanlı yapı ve 2. kat seviyesinde yaklaşık 50 m2, zemin kat seviyesinde 30 m2, çelik profiller üzeri sandviç panel kaplamalı olan teras hacimleri mevcuttur Ayrıca parsel üzerinde zemin (105 m2) + 1 normal kat (105 m2) toplam 210 m2 inşaat alanlı olmak üzere 2 adet müstakil konut bulunmaktadır. Müstakil konut yapıları 2 ayrı yapı şeklinde bitişik vaziyette inşa edilmiş olup dış cephe açıklıkları PVC doğrama, giriş kapıları camekanlı demir doğrama, çatıları marsilya tipi kiremit kaplamadır. Gediz Kadastro Müdürlüğünde yapılan incelemelerde parsel üzerinde güney cephede yer alan yapının 125 m2 taban oturumlu olarak paftasına işli olduğu tespit edilmiştir. Paftasına işli olan yapının ise mahallen taban oturumu ve cins tashihi ile uyumsuz olması nedeniyle yasal kabul edilmemiş olup ayrıca yapılara ait Kütahya İl Özel İdaresinde yapılan incelemelerde, parsel üzerindeki yapılara ait herhangi bir yasal evraka (yapı ruhsatı, mimari proje v.b ) ulaşılamamıştır.
Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.