0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Tavşanlı Dağçeşme Mahallesinde 2+1 88 m2 Natamam Daire

Bankadan 2 + 1 88m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16658
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
88m2
Ada:
1282
Parsel:
900
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
04.10.2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dağçeşme Mah., Martı Sk. No:1 Tavşanlı/Kütahya

Uzman Görüşü

Taşınmazın otoyola, camiye, ilk ve ortaokullara, öğrenci yurduna yakın olması ve ulaşımının kolay olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 4 bağımsız bölüm numaralı mesken 1. normal katta yer almaktadır. Bina girişine göre arka tarafta güney ve doğu yönlerden açık cepheli meskendir. Mimari projesine göre brüt 88 m2 alanlı olup mahallinde yapılan incelemelerde inşaat çalışmasının onaylı mimari projesi ile uyumlu olarak devam ettiği görülmüştür. Yerindeki ölçülere göre brüt 88 m2 kullanım alanlı mesken 1 salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc, hol, balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bağımsız bölümün salon, hol, mutfak ve oda zeminleri beton, duvarları saten sıvalıdır. Mutfak dolapları ve tezgahları mevcut değildir. Islak hacim zemini, beton, duvarları tuğla örtülü ve sıvasızdır. Taşınmazların banyo hacminde vitrifiye mevcut değildir. Taşınmazların giriş kapıları ve iç kapıları mevcut değildir. Pencere doğramaları pvc doğrama ve çift camlıdır. Taşınmaz doğalgaz kombi ile ısıtılmakta olup, kombisi ve petekleri mevcut olmayıp tesisatları çekilmiştir. Halihazırda inşaat çalışması devam eden taşınmaz %63 inşaat seviyesindedir.

Taşınmazın yer aldığı 1282 ada 900 parsel üzerinde, bitişik nizam betonarme olarak inşa edilmiş tek bloktan oluşan bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı katlı yapı mevcuttur. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul mimari projesine göre; bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı kattan oluşan bitişik nizam betonarme olarak inşa edilmiştir. Ana taşınmazın dış cephesi tuğla örülü ve sıvasız halde olup, genel işçilik ve malzeme kalitesi iyi seviyededir. Ana taşınmazın bodrum katında; müşterek otopark ve bina girişi, zemin katında; 1,2 nolu meskenler, 1. normal katında 3,4,5, nolu meskenler, 2. normal katında 6,7,8 nolu meskenler, 3. normal katında 9,10,11 nolu dubleks meskenler olmak üzere toplam 5 kat ve 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Konu taşınmaz bina girişi Martı Sokak üzerinden ve bodrum kattan sağlanmakta olup bağımsız bölümün bulunduğu 1282 ada 900 parsel, kuzey yönünden Martı Sokak, doğu yönünden Dumlupınar Caddesi, batı yönünden imar yoluna ve 1282 ada 299 parsele cephelidir. Ana taşınmazın kat holleri ve merdiven zeminleri beton halde, duvarları sıvasız vaziyettedir. Merdiven korkulukları mevcut olmayıp, bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada 1 adet asansör havuzu mevcut olup, hali hazırda asansör rayları, asansör makine dairesi ve kabin montajı tamamlanmamıştır. %63 inşaat seviyelidir. 

Ulaşım: Tunçbilek Caddesi ve Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi kesişiminden hareketle, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinden kuzeydoğu istikametinde yaklaşık 260 metre ilerlenerek sola dönülür ve yaklaşık 80 metre ilerlenerek sağ kolda yer alan Dumlupınar Caddesine girilerek yaklaşık 450 metre sonra sol kolda, Martı Sokak kesişiminde, bina girişi Martı Sokak üzerinden sağlanan taşınmaza ulaşılır. 

Not: 04.10.2016 tarihli 134/2016 nolu Yapı Ruhsatı, 01.08.2017 tarihli Projesi bulunmaktadır. Satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. Bina %63 inşaat seviyelidir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.