COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kütahya Merkez Zafertepe Mahallesinde 34 m2 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 34m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12872
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 34m2
Ada 113
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ZAFERTEPE MAH. İSTİKBAL SOK. DENİZCAN Apt. No: 22/9 MERKEZ / KÜTAHYA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz; bina girişine göre sağ cephede bulunmakta, kuzeydoğu ve güneydoğu yönlerine cephelidir. Pencereler pvc doğrama, dış kapı çelik kapı, iç kapılar amerikan panel doğramadır. Mutfak nişinde; mermerit tezgah ve mdf dolaplar bulunmakta, banyoda; duşakabin, ayaklı lavabo ve klozet mevcuttur. Taşınmaz, projesinde ve mahallinde brüt 34 m2 alanlı olup; antre, mutfak nişi, 2 oda, banyo-wc ve 1 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz; konum, büyüklük ve iç mahal dağılımı bakımından projesiyle uyumludur. 
Merdiven basamakları, giriş holü zemini ve sahanlıklar mermer kaplı, duvarlar ve 
tavanlar alçı sıvalı, saten boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina girişi yerinde ve projesinde; zemin kat kotundan, güneydoğu cepheden ve parsel içi yoldan sağlanmaktadır. 
Ulaşım: Taşınmaz; Kütahya İli, Merkez İlçesi, Zafertepe Mahallesi, İstikbal Sokak, Denizcan 
Apt. No: 22/9 adreslidir. (UAVT: 3292021767) Taşınmaz, halihazırda boş durumdadır. Taşınmazın yakın çevresinde; D.P.Ü. Germiyan Yerleşkesi, ilk ve orta dereceli eğitim kurumları ve benzer nitelikte yapı tarzları bulunmaktadır. Konu taşınmaza ulaşım için; Dr. Sadık Ahmet Caddesinde güneydoğu yönlü ilerlerken, ilk sola dönülüp bu sokakta kuzeydoğu yönlü yaklaşık 80 m ilerlenilip sola dönüldüğünde İstikbal Sokağa ulaşılır. Konu taşınmazın bulunduğu bina, bu sokak üzerinde kuzeybatı yönlü yaklaşık 30 m ötede, sol kolda konumludur. Taşınmazın çevresinde mesken olarak kullanılan, ayrık nizamlı çeşitli yaşlarda, 3-4 katlı binalar ve boş arsalar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tam olup, ulaşım imkanları kolaydır. 

Not: Daire içinde yangın çıkmış olup yangından kaynaklı hasar oluşmuştur.