1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kütahya Merkez Yunus Emre Mahallesi'nde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 230m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17855
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 230m2
Ada 1224
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yunusemre Mahallesi Hüzzam Sokak No:2/7 Merkez/Kütahya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 2.normal katında ve çatı katında bina girişine göre sağ ön tarafta konumlu dubleks meskendir. Mimari projesine göre normal kat yaklaşık brüt 110 m2. çatı kat yaklaşık brüt 35 m2 olmak üzere toplam 145 m2 alanlıdır. Çatı katta yaklaşık 85 m2 teras bulunmaktadır. Terasla birlikte toplam 230 m2 kullanım alanı vardır. Taşınmaz mimari projesine göre normal katta, antre, mutfak, banyo, salon, 3 adet oda ve 3 adet balkon, çatı katta hol, banyo, kiler ve teras bölümlerinden oluşmaktadır. Pencereler PVC doğrama, bağımsız bölüm giriş kapısı çelik kapıdır. 

Taşınmazın yer aldığı bina Betonarme karkas inşaat tarzında, bitişik nizamda, zemin kat, 1.normal kat, 2.normal kat ve çatı katlı olmak üzere toplam 3 katlıdır. Kütahya Tapu Sicil Müdürlüğünde mevcut kat irtifakina esas mimari projesine göre binanın zemin katından 2.normal kata kadar her katta 3'er adet mesken olmak üzere toplam 9 adet mesken olmak üzere binada 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 1 adet bina girişi bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer plak kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Katlar arası ulaşım merdiven ile sağlanmaktadır. Asansör bulunmamaktadır. Bina girişi güneybatı cephesinden sağlanmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama kaplamadır. 

Ulaşım: Kütahya İli, Merkez ilçesi, Yunus emre Mahallesi Hüzzam Sokak 2 kapı numaralı yerde konumlu binadır. Taşınmazın konumlandığı bina Hüzzam Sokak'a cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde genelde konut olarak kullanılan 23 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkanları iyi seviyededir. Akçay Caddesi'ne yakın konumdadır. Bölge, Kütahya Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın bazı noktalara uzaklıkları: Dumlupınar Üniversitesi Germiyan Kampüsü'ne 1,3 km,  Akşemsettin Camii'ne 250 m, Hazer Dinari Kültür Merkezi'ne 1 km, Park Hayat Hastanesi'ne 900m, Şelale Camii'ne 680 m mesafededir.

Not: Taşınmaz tapuda Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu vasfı Dubleks Meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.