1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kütahya Merkez Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 256m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17805
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 256m2
Ada 1487
Parsel 31
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B blok-7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yunusemre Mahallesi 2.Aşık Veysel Sokak No:14 Daire:7 Merkez/Kütahya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın B blok 2. katında bina giriş kapısına göre ön cephede orta kısımda yer alana 7 bağımsız bölüm numaralı dubleks meskendir. Taşınmaz mimari projesine göre 2.normal katı 32 m2. çatı katı 130 m2 alanlı olmak üzere toplam 162 m2 alanlıdır.  2.normal katında 1 salon, 1 mutfak, çatı katında 5 kiler(oda vasıf). antre, 1 banyo, 1 WC, teras (94 m2) hacimlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi kombidir. Terasla birlikte toplam alanı 256 m2'dir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

Ana taşınmaz, Kütahya ili, Merkez ilçesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, 1487 ada, 31 parsel sayılı 387,00 m2 arsa ve üzerinde B.A.K. tarzda bitişik nizam inşa edilmiş A ve B bloklardır. Taşınmazın bulunduğu B bloğu parselin güneyinde bulunmakta olup zemin kat +2 normal kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşmaktadır. Projesine göre binanın zemin katında bina girişi ve 2 adet mesken, 1.normal katında 2 adet mesken, 2. normal katta 2 adet mesken ve 1 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 7 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. Dış cephesi plastik boyalıdır. Çatısı ahşap mahya olup kiremit kaplamadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Bölge yapılaşma karakteristiğini 3 ve 4 katli apartman tipi yapılar oluşturmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Kütahya il merkezinin (Kütahya Valiliği) 3.5 metre güneydoğusunda. Mekke Cami'nin 150 metre güneydoğusunda konumlanmıştır. Çevresinde zemin ve normal katların konut fonksiyonlu olarak kullanıldığı yapılar mevcuttur. Taşınmaza özel ve toplu taşıma araçları ile ulaşım rahatlıkla sağlanmaktadır.

Not: Taşınmaz tapuda Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu vasfı dubleks meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.