COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kütahya Merkez Yenidoğan Mahallesi'nde 220 m2 İskanlı Dubleks Dükkan

Bankadan 220m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15143
Metre Kare 220m2
Ada 1103
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 13/01/2014
Ruhsat Tarihi 17/08/2012
Bağımsız Bölüm 10
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenidoğan Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No: 51B, (Zemin kat 10 nolu bb) Merkez/KÜTAHYA UAVT No: 2078862550

Uzman Görüşü

Dumlupınar Bulvarı'na cepheli yeni binada, dış cephe doğramsının alüminyum, cephesi yaklaşık 6 metre, zemin katta tek hacim işyeri olarak brüt 110 m2 + bodrum katta ise depo ve WC bölümlerinden oluşan 110 m2 olmak üzere toplam 220 m2 dükkan; tercih edilen bir bölgede konumlu olması, Kat mülkiyetli  olması ve binanın yaşı avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: 10 nolu bağımsız bölüm binanın bodrum ve zemin katında konumludur. Bina girişine göre sol tarafta konumludur. Projesine göre zemin kat tek hacimden oluşmak olup yaklaşık 110 m2 alanlıdır. Borum kat ise yine tek hacimden oluşmakta olup yaklaşık 110 m2 alanlıdır. Bodrum katta 1 adet wc hacmi bulunmaktadır. Taşınmazın dış camekanları alüminyum doğrama çerçevelidir.

Taşınmazın yer aldığı bina bodrum + zemin + 4 normal kat + çatı katı şeklinde planlanmış olup zemin katta bina girişi ve 2 adet işyeri (bodrum katta bu işyerlerinin depo ekleri) 1.,2.,3. Katların her birinde 2 şer adet mesken, 4.ve çatı katında 2 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina dış cephesi akrilik bazlı dış cephe boyası ile boyalıdır. Çatısı kiremit kaplı olup bina giriş kapısı camekanlı demir doğramalıdır. Mimari projesine göre binada asansör mevcuttur.

 Ulaşım: Kütahya İli, Merkez İlçesi, Yenidoğan Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Konu taşınmaza ulaşmak için Kütahya merkezden Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinden güneydoğu istikametinde yaklaşık 2 km. ilerlendikten sonra Dumlupınar Bulvarına ulaşılır. Bu bulvar üzerinde yaklaşık 500 m ilerlendikten sonra sol tarafta konu taşınmazın da içinde konumlu olduğu binaya ulaşılır. Konu taşınmaz bölgenin ana arterlerinden olan Dumlupınar Bulvarına cephelidir. Yakın çevresinde genellikle konut amaçlı ve 4 5 katlı olacak şekilde apartman tarzı yapılaşmalar bulunmaktadır. Cadde üzerlerinde genel olarak konut altı ticaret olarak ara katlarda tamamen konut amaçlı kullanılan konut dokusu hakimdir. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, genel olarak orta gelir grubuna hitap etmekte olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Dumlupınar Bulvarı bölgenin ana ulaşım arteridir.

 Not: 17/08/2012 tarihli ve 2012/510 sayılı yapı ruhsatı ve13/01/2014 tarih, 2014/25 numaralı iskan belgesi bulunmaktadır. Tapu vasfı Dubleks Dükkandır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.