1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kütahya Merkez Meydan Mahallesi'nde 2+1 71 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 71m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17857
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 71m2
Ada 114
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Meydan Mahallesi Kumru Sokak Bina No:5 Kat:Zemin Daire:1 Merkez/Kütahya

Açıklama

Özellikler: 1 nolu taşınmaz, zemin katta tek daire olarak konumlu olup, kuzeybatı ve güneydoğu cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre ve mahallen yaklaşık brüt 71 m2 kullanım alanlı olup 2 oda, salon, mutfak, banyo-wc, antre ve teras hacimlerinden hacimlerinden oluşmaktadır. Teras hacmi normal katlardaki balkon hacimleri ile benzer nitelikte olması nedeniyle kapalı alana dahil edilmiştir. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul; 89,50 m2 alanlı 114 Ada 4 Parsel üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, zemin kat + 3 normal kat olarak proje ve inşaa edilmiştir. Ana gayrimenkulde zemin katta; bina girişi ve 1 nolu mesken, 1. normal katta 2 nolu mesken, 2. Normal katta 3 nolu mesken, 3. Normal katta 4 nolu mesken meskenler olmak üzere bina dahilinde 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın onaylı mimari projesinde, vaziyet planında kuzey yönü işareti bulunmamakta olup parselin amorf yapısı ve kat planlarının çakıştırılması ile bina giriş yönü tespit edilebilmektedir. Bina dış cephesi kaba sıva üzeri akrilik dış cephe boyalı, dış cephe açıklıları PVC doğramadır. Ana gayrimenkulde 1 adet bina girişi mevcut olup, zemin kat seviyesinden, kuzeybatı cepheden, Kumru Sokak tarafından sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camekanlı demir doğrama, giriş holü, kat holleri ve merdivenler mermer kaplı, merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Kütahya ili, Merkez İlçesi, Meydan Mahallesi, Kumru Sokak, Bina No: 5 posta adresinde yer alan ana gayrimenkulün, zemin katında yer alan 1 nolu taşınmaz taşınmazdır. Taşınmazların bulunduğu bölgede; zemin kat ve normal katları konut fonksiyonlu gelişmiş olup, Kütahya İl Merkezinde, en eski yerleşim bölgelerinden biri olup, şehir merkezine yakın mesafede yer almaktadır. Taşınmazlara ulaşım için: Kütahya İl Merkezinde, Aydınlık Caddesi üzerinde Yunus Emre ilköğretim Okulu referans alındığında, kuzeybatı istikametinde yaklaşık 200 metre ilerlenerek sağa Karaca Sokağa dönülür. Karaca Sokak üzerinde yaklaşık 100 metre ilerlenerek sola Kumru Sokağa dönüldüğünde, 20 metre ileride sağ kol üzerinde konumludur. Bina girişi batı cepheden, zemin kat seviyesinden, Kumru Sokak cephesinden sağlanmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile rahatlıkla sağlanabilmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.